Monika Jac Jagaciak gwiazdą wrześniowego Harpers Bazaar Germany

Polska modelka Monika Jac Jagaciak została gwiazdą wrześniowego wydania Harpers Bazaar Germany, które w tym miesiącu celebruje 5-lecie swojego istnienia. Jac w czerwonej sukni z kolekcji Gucci pozowała przed obiektywem Regan Cameron. Za stylizacje sesji odpowiedzialna była Kerstin Schneider, która w tym wydaniu postawiła na ognistą czerwień i elegancję z nowych kolekcji Dolce & Gabbana, Versace oraz Tom Ford.


Jagaciak to bez wątpienia jedna z gwiazd światowego modelingu, która jest w tej chwili jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich top modelek i zupełnie nie może narzekać na brak zleceń. Mając zaledwie 13 lat została muzą projektantów. Dziś na swoim koncie ma kampanie reklamowe m.in. dla Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Lacoste, Louis Vuitton, Dior Cruise, Jill Stuart, Dolce & Gabbana, Valentino, polskiej marki Simple, a od kilku sezonów jest twarzą linii kosmetycznej Chanel - Chanel Beauty.Źródło foto:
Harpers Bazaar Germany (@harpersbazaargermany)
www.instagram.com/p/BmNVdYqgE2X/?taken-by=harpersbazaargermanyAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 26-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności