Nancy Ajram na styczniowej okładce Vogue Arabia

<
Gallery image
>
Nancy Ajram na okładce Vogue Arabia 1
<
Nancy Ajram na okładce Vogue Arabia 1Nancy Ajram na okładce Vogue Arabia 2
 
>
 
 

Popularna arabska piosenkarka z Libanu, Nancy Ajram została twarzą styczniowego wydania Vogue Arabia. Jej teledyski reżyserowane przez Nadine Labaki, również Libankę, zrewolucjonizowały arabski przemysł muzyczny. Na okładce zatytułowanej "Rebirth" piosenkarka prezentuje swój ciążowy brzuszek. Spektakularnym, pełnym radości okładkom autorstwa Alvaro Beamud towarzyszy wywiad, w którym gwiazda otwiera się na temat sławy, kariery i macierzyństwa:


"Dziewczynka jest błogosławieństwem dla swojej rodziny. Tego nauczyłem się od życia" - wyznaje, spodziewając się trzeciej córki. - "Moje szczęście wynikające z bycia mamą i tego, co czuję do moich córek, jest nie do opisania. Tracę zdolność koncentrowania się na mojej pracy, jeśli nie jestem zadowolony z siebie jako matki lub gdy mam problem w domu", stwierdza.

Ajram, która rozpoczęła swoją karierę jako dziecko, od dawna doskonaliła i szlifowała swoje umiejętności. Wyprodukowała ponad 700 piosenek. - "Muzyka to najwspanialszy język. To mój towarzysz". Nie ma wątpliwości, że jej talent odgrywa kluczową rolę, ale nikt nie może zaprzeczyć magii jej charyzmy. - "Nie wierzę w szczęście jako jedyne źródło sukcesu", wyjaśnia Ajram - "Zaczęłam śpiewać w młodym wieku i ciężko pracowałam. Zbieram teraz to, co zasiałam. Z biegiem czasu zgromadziłam wiele doświadczeń. Występowałam na scenie z orkiestrami. Nauczyłam się też śpiewać w sposób, który tworzy przyjemną atmosferę. Rozwinąłam własną edukację muzyczną i zbudowałam zespół, który pomaga mi podejmować trudne decyzje. Rozważam moje kroki i starannie wybieram moje piosenki. Ciężka praca jest kluczem do sukcesu." - wyznaje.

Źródło foto: profil Instagram Vogue Arabia (@voguearabia)
www.instagram.com/p/Br49LlZB6hq/
www.instagram.com/p/Br5aOh3hmMo/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 25-01-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności