Naomi Campbell na okładce listopadowego Vogue Arabia

<
Gallery image
>
Naomi Campbell w Vogue Arabia 1
<
Naomi Campbell w Vogue Arabia 1Naomi Campbell w Vogue Arabia 2Naomi Campbell w Vogue Arabia 3
 
>
 
 

Listopadowe wydanie Vogue Arabia zdobi wizerunek brytyjskiej modelki, aktorki i piosenkarki Naomi Campbell. Gwiazda od czasu rozpoczęcia kariery w wieku 15 lat stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych i wpływowych modelek lat 80. i 90. XX wieku, oraz została okrzyknięta jedną z sześciu supermodelek swojej generacji. Dla najnowszego wydania Vogue Arabia modelka pozuje przed obiektywem fotografa mody Chrisa Collsa w stylizacjach, za ktore odpowiadała Jenke Ahmed Tailly.


Naomi Campbell nie ignoruje swojej przeszłości, ale też nie jest z nią silnie związana. W obszernym i niezwykle szczerym wywiadzie towarzyszącym sesji okładkowej Naomi opowiada o swoim życiu osobistym i pragnieniach.

"Chciałbym mieć dzieci" - zdradza - "Nie odrzucam niczego w życiu. Kocham dzieci i zawsze będę. Kiedy jestem w pobliżu dzieci, sam staję się dzieckiem. To ta mała dziewczynka, której nigdy nie chcę stracić". Wspomina również początki swojej kariery. Najważniejszym krokiem w tym okresie była historyczna okładka Vogue Paris w sierpniu 1988. Wtedy to 18-letnia Naomi została pierwszą czarną dziewczyną na okładce francuskiej edycji i zapoczątkowała rewolucję. - "Nigdy nie powiem, że nie zostałam wybrana ze względu na kolor mojej skóry i nigdy nie podążałabym tą drogą, nawet gdyby tak było", mówi. - "Po prostu dało mi to więcej siły i wytrwałości, bym tą drogą poszła i dostała to, czego chcę".

W ekskluzywnym wywiadzie opowiada o wieloletniej przyjaźni z projektantem Azzedine Alaïa, którego czule nazywała "Papą", a on mówi o Naomi nawet jako o swojej adoptowanej córce, pracy filantropijnej w Afryce oraz o czasie spędzonym poza wybiegiem, który zawierał tyle samo nagłówków, co jej życiowe zakręty. - "Popełniałam błędy. Posiadałam je i wyciągałem z nich wnioski, ale nie zostanę ich zakładnikiem" - wyznaje bezwiednie i dodaje - "Życie w zaprzeczeniu jest bardzo niebezpiecznym stanem i nie jestem kimś, kto kiedykolwiek tkwił w tym. Nie żyję w strachu; Próbuję żyć w wierze. Jestem osobą optymistyczną i zawsze chcę widzieć tylko najlepsze sytuację."
Źródło foto: profil Instagram Vogue Arabia (@voguearabia)
www.instagram.com/p/Bpjnq6CBpZU/?taken-by=voguearabia
www.instagram.com/p/Bpi3jL3hIBj/?taken-by=voguearabiaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 19-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności