Natalia Vodianova wraz z piłkarzami na czerwcowej okładce Vogue Russia

<
Gallery image
>
Natalia Vodianova w Vogue Russia 1
<
Natalia Vodianova w Vogue Russia 1Natalia Vodianova w Vogue Russia 2
 
>
 
 

Vogue Russia świętuje XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, które 14 czerwca rozpoczęły się w Rosji. Jest to pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbywa się w Europie Wschodniej, a także co ciekawe pierwszy turniej mistrzostw świata, którego państwo-gospodarz leży na dwóch kontynentach (w Europie i w Azji).


Wydanie zostało opatrzone dwiema okładkami, na jednej z nich rosyjska modelka Natalia Vodianova pozuje w towarzystwie trzech piłkarzy: napastnika drużyny rosyjskiej Fedora Smolov, pomocnika drużyny niemieckiej Juliana Draxler oraz brazylijskiego obrońcy Daniego Alves, który niestety nie wystąpi na mistrzostwach świata w Rosji przez kontuzję kolana. Druga okładka należy jedynie do Natalii i rosyjskiego piłkarza. Sportowcy wraz z uroczą modelką pozowali przed obiektywem utalentowanego duetu fotografów Luigi & Iango w stylizacjach autorstwa Patricka Mackie. Modelka prezentuje sukienkę i buty z kolekcji Louis Vuitton, natomiast piłkarze muskularne sylwetki i tatuaże.

Modelka miała przyjemność uczestniczyć w ceremonii otwarcia mistrzostw. Wraz z legendarnym bramkarzem Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii Ikerem Casillasem zaprezentowali trofeum o jakie będą walczyć piłkarze.

Źródło foto: profil Instagram Vogue Russia
www.instagram.com/p/Bio3_XHB6Ef/?taken-by=voguerussia
www.instagram.com/p/Biqyo7sB9ox/?taken-by=voguerussiaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 19-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności