Nicki Minaj pozuje do Vogue Arabia

<
Gallery image
>
Nicki Minaj pozuje do Vogue Arabia 1
<
Nicki Minaj pozuje do Vogue Arabia 1Nicki Minaj pozuje do Vogue Arabia 2
 
>
 
 

Wrześniowe wydanie Vogue Arabia zdobi wizerunek Nicki Minaj. Poprzez okładkę 30-letnia raperka promuje swoją najnowszą płytę zatytułowaną "Queen", która premierę miała 17 sierpnia. Długo wyczekiwany krążek po swojej cyfrowej premierze, od piątku dostępny jest już w sklepach na terenie całego kraju. Płyta trafiła w gusta milionów. Artystka powróciła do korzeni, odchodząc od typowo popowych naleciałości. 19 kawałków, które finalnie znalazły się na płycie dowodzą, że tytuł albumu to absolutnie nie dzieło przypadku. Na płycie znajdują się utwory z legendami świata hip hopu, w tym: Eminem, The Weekend, Future czy Labrinth.


W ciągu kilku godzin od wydania płyta "Queen" osiągnęła pierwsze miejsce w ponad 85 krajach, w tym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Palestynie, Libanie i Arabii Saudyjskiej. Po czterech latach przerwy powrót Minaj był naprawdę triumfalny o czym świadczy chociażby zaproszenie na okładkę wrześniowego numeru Vogue Arabia. Sesja odbyła się w Nowym Jorku, zaledwie kilka dni przed Met Gala, przez całkowicie żeński zespół - fotograf Emma Summerton, stylizacja Anna Katsanis, nadzor dyrektor dzialu mody Vogue Arabia Katie Trotter. Włosy i makijaż: Kim Kimble i Sheika Daley.

Tradycyjnie Vogue Arabia pojawiło się w dwóch wersjach językowych: arabskim i angielskim. Na okładce w wersji anglojęzycznej Minaj pozuje na szarym studyjnym tle w eleganckiej, czarnej sukni z kolekcji Christian Siriano, natomiast na drugiej okladce w kapeluszu z szerokim rondem i żakiecie Marc Jacobs.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Arabia (@voguearabia)
www.instagram.com/p/BmicX8KHe9E/?taken-by=voguearabia
www.instagram.com/p/Bmi7FxxHeLn/?taken-by=voguearabiaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 25-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności