Nicole Kidman i Margot Robbie w lutowym Vogue UK

Gwiazdami lutowego wydania brytyjskiej "biblii mody" zostały dwie australijskie aktorki Nicole Kidman i Margot Robbie. Jest to trzecia okladka Vogue UK pod rządami nowego redaktora naczelnego - Edwarda Enninfula, zastępując tym samym Alexandrę Shulman, która w styczniu ubiegłego roku zrezygnowała ze stanowiska po 25 latach pracy dla brytyjskiej edycji. Nowy redaktor naczelny rozpoczął swoją prace od sierpnia 2017 roku i jest pierwszym mężczyzną piastującym to stanowisko w 100-letniej historii pisma. Bohaterką premierowej okładki została Adwoa Aboah, natomiast drugiego wydania amerykańska piosenkarka Taylor Swift.


Nicole oraz Margot dla lutowego wydania pozowały przed obiektywem Juergena Tellera, a zdjęcie okładkowe to zapowiedź wspanialej, 20-stronicowej sesji z udziałem aktorek stworzonej we współpracy z W Magazine. Zatytułowana "Best Performances" celebruje gwiazdy, które zasługują poprzez swoje role na Oscara, ucieleśniają nową erę kina i Hollywood. W niepowtarzalnej sesji pojawili sie obok Margot Robbie i Nicole Kidman m.in.: Hong Chau, Gary Oldman, Salma Hayek, Timothée Chalamet, Michelle Williams, Tom Hanks, Gal Gadot, Emma Stone, Andrew Garfield, Mary J Blige, Diane Kruger, Daniel Kaluuya, James Franco, Jessica Chastain, Saoirse Ronan, Robert Pattinson oraz Allison Janney.

Źródło foto: profil FB British Vogue
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592.94720.104958196201736/1788393387858200/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 05-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności