Oprah Winfrey na okładce sierpniowego Vogue UK

Po 20 latach Oprah powraca na okładkę Vogue. Choć nie jest to amerykański numer pisma Oprah Winfrey po dwóch dekadach przerwy zyskuje nową okładkę brytyjskiej edycji. W 1998 roku aby pojawić się na pierwszej stronie pisma Anna Wintour, szefowa Vogue US kazała jej poddać się diecie by schudnąć 9 kilogramów. I tak trafiła na okładkę październikowego wydania w 1998 roku. Informacja została ujawniona przez samą Annę w filmie dokumentalnym z cyklu "60 minut" nakręconym przez stację CBS. Wintour wyznała w nim, że była to bardzo delikatna sugestia i chodziło jej tylko o to, żeby Oprah czuła się na zdjęciach swobodniej.


Tym razem, zamiast Anny Wintour, Oprah współpracuje z Edwardem Enninful. Przed obiektywem duetu Mert Alas and Marcus Piggott pozuje w stylizacjach przygotowanych przez samego redaktora naczelnego wydania, który na potrzeby sesji ubrał królową telewizji w kreację z tafty z kolekcji Stella McCartney oraz diamentowe kolczyki Buccellati.
Źródło foto: profil FB British Vogue
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592.94720.104958196201736/2004868279544042/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności