Paris Jackson na okładce styczniowego Vogue Brasil

Paris Jackson, córka króla popu, Michaela Jacksona, pojawiła się na okładce styczniowego wydania Vogue Brasil. Dziewczyna dorastała w świetle fleszy w domu jednego z najsłynniejszych artystów świata, który był do tego postacią mocno kontrowersyjną. Jej dzieciństwo skończyło się z chwilą śmierci ojca. Miała wtedy zaledwie 11 lat. Straciła opiekę ojca i stała się obiektem nasilonego zainteresowania mediów.


Po dość trudnym okresie dorastania 18-latka próbuje swoich sił jako modelka, ma już na swoim koncie pierwszą okładkę renomowanego pisma mody Vogue. Okładka Vogue Australia była dowodem na to, iż Paris dobrze radzi sobie przed obiektywem fotografów, to wielkie uznanie dla modelki. Do swojego portfolio Paris może dopisać grudniowe L’Uomo Vogue oraz najnowszy, styczniowy numer brazylijskiej "biblii mody" gdzie pozowała przed obiektywem Jacques Dequeker.

Styliści sesji Alexandra Benenti oraz Sonia Young ubrali Paris w projekty z kolekcji domu mody Prada.


Źródło foto: profil Instagram Vogue Brasil (@voguebrasil)
www.instagram.com/p/BdSJ7LzDaT7/?taken-by=voguebrasilAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności