Paris Jackson oraz filmowy duet Colin Firth i Rupert Everett na okładkach L'Uomo Vogue

<
Gallery image
>
L'Uomo Vogue 1
<
L'Uomo Vogue 1L'Uomo Vogue 2L'Uomo Vogue 3
 
>
 
 

Listopadowo-grudniowe wydanie włoskiego L'Uomo Vogue dedykowanego modzie męskiej opatrzone zostało dwoma okładkami. Na jednej z nich jest Paris Jackson, córka króla popu, Michaela Jacksona, natomiast na drugiej Colin Firth i Rupert Everett.


Paris, gwiazda okładki zatytułowanej "Growing into Love" dorastała w świetle fleszy w domu jednego z najsłynniejszych artystów świata, który był do tego postacią mocno kontrowersyjną. Jej dzieciństwo skończyło się z chwilą śmierci ojca. Miała wtedy zaledwie 11 lat. Straciła opiekę ojca i stała się obiektem nasilonego zainteresowania mediów.

Po dość trudnym okresie dorastania 18-latka próbuje swoich sił jako modelka, ma już na swoim koncie pierwszą okładkę renomowanego pisma mody Vogue. Okładka Vogue Australia jest dowodem na to iż Paris dobre radzi sobie przed obiektywem fotografów, to wielkie uznanie dla modelki. Teraz do swojego portfolio może dopisać L’Uomo Vogue, gdzie pozowała przed obiektywem Francesco Carrozzini w projekcie z kolekcji Calvin Klein by Raf Simons.

Duet okładkowy Colin Firth i Rupert Everett to bohaterowie okładki "Oscar Wilde Reloaded", a zarazem filmu "The Happy Prince", który będzie opowiadał o ostatnich dniach życia legendarnego prozaika i dramatopisarza, Oscara Wilde'a, który robi rozrachunek ze swoim dorobkiem i egzystencją. W roli głównej wystąpi wielki fan pisarza, aktor Rupert Everett, który jednocześnie stanie po drugiej stronie kamery. Będzie to reżyserski debiut Brytyjczyka, znanego z takich filmów jak "Zakochany Szekspir", czy "St Trinian's: The Legend of Fritton's Gold". Everett będzie także autorem scenariusza "The Happy Prince". Colin Firth zagra przyjaciela i powiernika Oscara Wildea,

Okladka dla filmowego duetu to zapewne promocja filmu, ktorego premiera planowana jest na poczatku 2018 roku.
Źródło foto: profil Instagram L'Uomo Vogue (@luomovogue)
www.instagram.com/p/BbwSY2igCHz/?taken-by=luomovogue
www.instagram.com/p/Bbt9PVPAa67/?taken-by=luomovogueAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto