Penelope Cruz nową ambasadorką CHANEL

Hiszpańska aktorka Penelope Cruz została nową ambasadorką francuskiego domu mody CHANEL dołączając tym samym do zacnego grona, jak: Inès de la Fressange, Carole Bouquet: Bouquet, Vanessa Paradis, Anna Mouglalis, Claudia Schiffer, Nicole Kidman, Diane Kruger, Selma Blair, Keira Knightley, Audrey Tautou, Lily Allen, Elisa Sednaou, Georgia May Jagger, Leigh Lezark, Jen Brill, Poppy Delevigne, Vanessa Traina, Caroline Sieber, Lily-Rose Depp i Willow Smith. Aktorka będzie muzą kolekcji CHANEL Cruise 2018/19 i twarzą kampanii zrealizowanej przez Karla Lagerfelda.


Cruz po raz pierwszy wzięła udział w pokazie CHANEL w 1999 roku. Od tego czasu regularnie zapraszana jest na pokazy oraz często wybiera kolekcję marki z kolekcji Haute Couture i Ready-to-Wear na duże gale m.in.: wręczenie Oskarów, Hiszpańskich Narodowych Nagród Filmowych Goya czy na Festiwal Filmowy w Cannes. W 2009 roku grając w filmie "Przerwane objęcia" miała przyjemność nosić kostiumy pochodzące z archiwów domu mody CHANEL.


Źródło foto: profil FB domu mody CHANEL
www.facebook.com/chanel/photos/a.188926299234.122799.10109514234/10156682280874235/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 04-07-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności