Pożegnalna okładka Alexandry Shulman

Wiemy dobrze iż wrześniowe wydania magazynu Vogue należą do najważniejszych w całym roku - zapowiadają otwarcie nowego sezonu w modzie, a także szczegółowo prezentują wszystkie obowiązujące trendy i najnowsze sesje na nadchodzący sezon. Właśnie tym wyjatkowym wydaniem redaktor naczelna Vogue UK, Alexandra Shulman żegna sie ze swoimi czytelnikami. Przypomnijmy iż nowym redaktorem naczelnym Vogue UK został Edward Enninful, zastępując tym samym Shulman, która w styczniu zrezygnowała ze stanowiska po 25 latach pracy dla brytyjskiej "biblii mody". Kulisy jej rezygnacji nie są znane, w komunikacie Shulman ograniczyła się do stwierdzenia, że długo zastanawiała się nad tą decyzją i należy ona do najtrudniejszych, jakie podjęła w życiu.


Gwiazdami wrześniowego numeru zostały supermodelki Kate Moss i Stella Tennant, siostry Edie & Jean Campbell oraz nowa twarz modelingu Nora Attal. September Issue celebruje przeszłość, teraźniejszość i przyszłość mody, a brytyjska redakcja, jeszcze w starym składzie, pieczołowicie dokonuje podsumowania pewnej epoki i tworzy zapowiedź nadchodzących zmian.

Pożegnalną sesję przygotował Mario Testino.
Źródło foto: profil FB British Vogue
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.150393294991559.30514.104958196201736/1637248416306032/?type=1&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności