Priyanka Chopra gwiazdą styczniowego Vogue US

Indyjska aktorka filmowa, modelka oraz piosenkarka Priyanka Chopra została gwiazdą styczniowego Vogue US. Autorką sesji okładkowej jest legendarna fotografka gwiazd Annie Leibovitz. Do sesji zdjęciowej zatytułowanej "When Priyanka Met Nick: A Love Story" Chopra pozowała w towarzystwie swojego męża Nicka Jonasa. Para wzięła ślub cztery miesiące po zaręczynach. Nick Jonas i Priyanka Chopra powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w obrządku chrześcijańskim. Następnego dnia młodzi przyrzekli sobie miłość zgodnie z hinduską tradycją. Uroczystość miała miejsce w ojczyźnie panny młodej, Indiach.


Na okładce styczniowego wydania Vogue US Priyanka pozuje w zmysłowej sukni z kolekcji Toma Forda. Za stylizację sesji odpowiedzialna była Tonne Goodman. Przy okazji sesji zdjęciowej Priyanka Chopra i Nick Jonas opowiedzieli po raz kolejny historię rozkwitu swojego związku.
Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278/10156627056047279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 25-01-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności