Projekt CHANEL w paryskim butiku Colette

Kultowy paryski butik Colette to jedno z flagowych miejsc na modowej mapie nie tylko Paryża, ale i świata. Powstał w 1997 roku przy paryskiej Rue Saint-Honoré, a jego założycielką była Colette Roussaux. Choć Colette było najsłynniejszym paryskim butikiem i obowiązkowym punktem wycieczki do Paryża szczególnie dla fanów mody latem tego roku firma ogłosiła iż 20 grudnia 2017 roku po 20 latach istnienia na rynku zamyka swoje podboje.


Na kilka tygodni przed zamknięciem butik zaprasza na szczególne wydarzenie. Od 30 października do 25 listopada 2017 roku, Colette przez ten okres będzie żyć według rytmu CHANEL. Pierwsze piętro sklepu otwiera swój wszechświat, poprzez wspaniałą scenografię oraz premierowe happeningi.

Przy wejściu goście zapraszani są do wystroju inspirowanego kolekcją CHANEL Cruise "La Modernité de l’Antiquité" 2017/18 inspirowanej Starożytną Grecją. Sylwetki z kolekcji Prêt-à-Porter jesień-zima 2017/18  zostaną pokazane od 30 października, a następnie od 6 listopada zostaną połączone z elementami kolekcji Cruise 2017/18. Zaprezentowane rowniez zostaną eleganckie dzianiny z kolekcji jesień-zima 2017/18 marki "Barrie Knitwear", która od 140 lat słynie z najlepszych wyrobów z kaszmiru, a którą przejął dom mody CHANEL. Dalej otwiera się świat Prêt-à-Porter skupiający się wokół trzech głównych tematów: dziennej garderoby, w której dominuje kolor,następnie noc reprezentowana przez eleganckie, wieczorowe kreacje, aż wreszcie sportowe, nieformalne projekty.

W listopadzie odbędzie się premiera limitowanych T-shirtow zaprojektowanych przez Karla Lagerfelda, muzyczna kompilacja stworzona przez autora soundtracków do pokazów CHANEL – Michel'a Gaubert oraz limitowany model sneakersów adidas Originals = Pharrell Williams Hu NMD przystosowane przez Pharell'a Williams'a do stylu CHANEL w colette.

W ciągu miesiąca odbędzie się wiele wydarzeń; w szczególności 3,55 - podcast CHANEL, gdzie dziennikarka Daphne Hezard w każdy wtorek i czwartek,zaprosi przyjaciół CHANEL - artystów ze światów filmu, literatury, muzyki i tańca. Caroline de Maigret, ambasadorka i rzeczniczka domu mody będzie mówić o wyglądzie i stylu, Światowa Dyrektor Kreatywna Makijażu i Koloru CHANEL, Lucia Pica podzieli się swoją wizją piękna.

Również w programie malarstwa live action Futura 2000, warsztaty makijażowe, zajęcia uzupełniające z prezentacją kolekcji CHANEL Neapolis wiosna-lato 2018 oraz koncert grupy francusko-kubańskiej Ibeyi.

Łącząc świat mody, piękna i muzykę, CHANEL oraz colette stworzyli kreatywną i nowoczesną mieszankę odzwierciedlającą i wpisującą się w wizerunek CHANEL.

W tym wyjątkowym wydarzeniu zyski z całego projektu zostaną przekazane organizacjom charytatywnym wspieranym przez Fundację CHANEL.

CHANEL AT COLETTE
213, rue Saint-Honoré
75001 Paryż
od 30 października do 25 listopada 2017
11:00 - 19:00 od poniedziałku do sobotyAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 28-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności