Reese Witherspoon na okładce Vogue US

Gwiazda filmu "Big Little Lies" Reese Witherspoon zdobi okładkę lutowego wydania Vogue US. Amerykańska aktorka, laureatka Oscara za rolę June Carter w "Spacerze po linie" w ostatnich latach stała się potężną aktywistką, walczącą o większą reprezentację w Hollywood dla ludzi kolorowych, społeczności LGBTQ, osób niepełnosprawnych i, co najważniejsze, kobiet.


"Chodzi o to, aby umieścić kobiety w centrum opowieści. Miałam dość robienia filmów, w których byłam jedyną kobietą na planie filmowym. Miałam dość oglądania scenariuszy, w których grałam jedną kobiecą rolę w filmie, źle napisane, a jednak każda aktorka w mieście chciałaby mieć tę rolę, ponieważ nie było innych możliwości i wyboru." - wyznaje Witherspoon dla US Vogue.

Być może nie ma większego przykładu w historii telewizji i odpowiedzi na problemy dotyczące dyskryminacji kobiet, o którym głośno mówi Reese, jak film "Big Little Lies", sensacja HBO, która zdobyła osiem statuetek Emmy, cztery Złote Globy oraz dwie nagrody na SAG Awards 2018. Witherspoon wraz z Nicole Kidman zostały producentami wykonawczymi serialu oraz graja główne role u boku wspaniałych aktorek, jak: Laura Dern, Zoë Kravitz i Shailene Woodley. Akcja filmu skupia się głównie na trzech kobietach - przyjaciółkach Madeline, Celeste i Jane, matkach, których dzieci zaczynają właśnie naukę w szkole. W drugim sezonie go gwiazd dołączy Meryl Streep. Reese na okładce Vogue US autorstwa Zoë Ghertnera prezentuje elegancką, zieloną suknie z kolekcji Givenchy. W sesji aktorce towarzyszy 19-letnia córka Ava, mama Betty.
Źródło foto: profil Instagram Vogue (@voguemagazine)
www.instagram.com/p/BsdHZO_FLtp/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 11-02-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności