Remington Williams debiutuje na okładce Vogue Italia

Niektóre o modelingu marzyły od dziecka, dla innych wielka kariera to czysty przypadek. Przykładem na to jest chociażby Candice Swanepoel, która nieoczekiwanie została odkryta na pchlim targu w RPA, Jourdan Dunn wypatrzono w londyńskim Primarku, Gisele Bundchen podczas zakupów w Sao Paolo, Lily Aldridge podczas szkolnego festynu czy Kate Moss na nowojorskim lotnisku JFK, skąd z ojcem leciała do Anglii.


Gwiazda marcowego wydania Vogue Italia Remington Williams to kolejny przypadek, jak życie potrafi być przewrotne. Modelka była zatrudniona w jednym z lokali sieci Chipotle, specjalizującej się w meksykańskich daniach. Zajmowała się tam głównie zmywaniem naczyń i przygotowywaniem jedzenia dla gości. Gdy Remington zmywała naczynia podszedł do niej przedstawiciel jednej z agencji modelek. Jego uwagę przykuła wyróżniająca się uroda dziewczyny, która ma charakterystyczne kości policzkowe oraz piękne, rude włosy. Dwa tygodnie później Williams wzięła udział w pokazie kolekcji Calvina Kleina, Sies Marjan i Marca Jacobsa podczas New York Fashion Week. Po nowojorskich pokazach nastąpiły kolejne na London Fashion Week, Milan Fashion Week i Paris Fashion Week.

Modelka nie tylko została uznana za wschodzącą gwiazdę wybiegów, ale też błyskawicznie przeszła ścieżkę, która zwykle innym dziewczynom zajmuje lata.

Teraz do swojego portfolio młoda modelka może dopisać pierwszą okładkę w swojej karierze dla renomowanego magazynu mody Vogue.Dla marcowego wydania Vogue Italia modelka pozuje przed obiektywem Stevena Meisela w kreacji z kolekcji Giorgio Armani Privé.

Źródło foto: profil FB Vogue Italia
www.facebook.com/VogueItalia/photos/a.374069167771.157207.294797007771/10155714734012772/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności