Rihanna na okładce Vogue Australia

Rihanna to nie tylko utalentowana piosenkarka, to również wspaniała modelka. Doskonale pozuje przed aparatem, czego efektem są zawsze intrygujące sesje i zdjęcia okładkowe, których ma na swoim koncie dość sporo m.in. zdobi okładki Vogue Italia, Vogue UK, Vogue US, W Magazine, i-D Magazine, GQ, Harper's Bazaar, Esquire UK, Interview, Marie Claire UK, Schön Magazine, V Magazine, Rolling Stone, 032C, Glamour oraz Elle.


Najnowsze przedsięwzięcie barbadoski to spektakularna okładka dla Vogue Australia, gdzie pozuje przed obiektywem Josha Olins. Niezwykle trudno jest zamieścić kobietę w bieliźnie na okładce magazynu, która byłyby poważnie traktowana przez inne kobiety. Rihanna, która właśnie pojawiła się na okładce Vogue Australia w bieliźnie własnego projektu, zna się inkluzywności i wie, czego mogą chcieć kobiety. To wiedza, która pozornie jest drugą naturą naszego „ja” serca i duszy.

Od debiutu bielizny Savage X Fenty rok temu, Riri podjęła całkowicie i niezaprzeczalnie wzmożone podejście do biznesu, sprawiła aby kobiety czuły się w niej naprawdę dobrze, bez względu na rodzaj ciała, kulturę, wiek czy etap życia."
Źródło foto: prodil Instagram Vogue Australia (@vogueaustralia)
www.instagram.com/p/Bwf3uxtACXO/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności