Rodzina Beckhamów na okładce Vogue UK

<
Gallery image
>
Rodzina Beckhamów na okładce Vogue UK 1
<
Rodzina Beckhamów na okładce Vogue UK 1Rodzina Beckhamów na okładce Vogue UK 2
 
>
 
 

Rodzina Beckhamów uważana jest za drugą rodzinę królewską, a Victoria i David za najmodniejszą i najbardziej lubianą parą show-biznesu. Nikogo wiec nie powinno dziwić pojawienie się tej wyjątkowej rodziny na okładce Vogue UK. Okładka październikowej edycji Vogue UK opatrzona została dwoma okładkami. Na jednej z nich Victoria pozuje  z mężem i synami, 19-letnim Brooklynem, 16- letnim Rome i 13-letnim Cruz’em, 7-letnią córką Harper oraz ukochanym psem Olive. Na drugiej przeznaczonej dla prenumeratorów królują jedynie Victoria i David. Autorem pierwszej w historii rodzinnej sesji Beckhamów opublikowanej na łamach modowego magazynu Vogue jest Mikael Jansson.  Stylizacje autorstwa Kate Phelan skupiają się na projektach z najnowszej kolekcji Dior.


Sesja przypominająca zdjęcia z albumu rodzinnego, to również idealny sposób, by uczcić dziesięciolecie marki Victorii.

"Victoria pracowała długo i ciężko, aby zbudować niezwykle udaną markę w ciągu ostatnich dziesięciu lat i jestem z niej bardzo dumny. Cieszę się, że mogę wspierać jej marzenia. To był zaszczyt być częścią październikowego numeru Vogue’a. Będziemy świętować to z całą moją piękną rodziną, już w piątek. Dziękuję Ci" - napisał David.
Źródło zdjęć: profil FB British Vogue
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592/2120105931353609/?type=3&theater
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592/2119178264779709/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 07-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności