Romantyczne okładki wrześniowego Vogue Italia

<
Gallery image
>
Romantyczne okładki wrześniowego Vogue Italia 1
<
Romantyczne okładki wrześniowego Vogue Italia 1Romantyczne okładki wrześniowego Vogue Italia 2Romantyczne okładki wrześniowego Vogue Italia 3
 
>
 
 

Włoskie wydanie Vogue po raz kolejny zachwyca okładkami. To już trzeci miesiąc z rzędu, kiedy magazyn oferuje więcej niż jedną okładkę. Tym razem modele dają sobie na nich buziaki. Mariacarla Boscono składa namiętny pocałunek na ustach Federico Spinas. Modelki Lily Aldridge i Vittoria Ceretti zaprezentowały delikatny buziak podobnie, jak modele Pablo Rousson i Edoardo Velickskov.


Emanuele Farneti, nowy redaktor naczelny Vogue Italia umieścił okładki na swoim Instagramie z podpisem "kiss is kiss". Farneti zastąpił w tym roku Francę Sozzani, która za swojego panowania przemieniła włoskiego Vogue w innowacyjne, prowokacyjne i istotne źródło inspiracji. Jako redaktorka Sozzani nie bała się poruszać ważnych i potencjalnie kontrowersyjnych tematów. Podejmowała takie zagadnienia, jak sposób postrzegania ciała, przemoc domowa i rasizm. W 2008 roku redaktorka wydała Black Issue - numer, poświęcony wyłącznie editorialom czarnoskórych modelek i zdjęciom wielkich kobiet kultury. Sprzeciwiała się promowaniu wizerunków nadmiernie wychudzonych kobiet. Podejmując się walki z anoreksją na stałe wprowadziła w Vogue Italia rubrykę Vcurvy, w której publikowała zdjęcia modelek plus-size i kobiet o pełniejszych kształtach.

Jak widzimy naczelny pisma kontynuuje dzieło Sozzani wprowadzając dla jednych kontrowersyjne okładki, dla innych wręcz normalne, promujące związki jednopłciowe.

Autorami zmysłowej sesji są Mert Alas i Marcus Piggott,

Źródło foto: profil Instagram redaktora naczelnego Vogue Italia Emanuele Farneti - Emanuele Farneti (@efarneti)
www.instagram.com/p/BYTXF-hBrxA/?taken-by=efarneti
www.instagram.com/p/BYTQBHNBcRg/?taken-by=efarneti
www.instagram.com/p/BYTB9ichLJR/?taken-by=efarnetiAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 25-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności