Romantyczne okładki wrześniowego Vogue Italia

<
Gallery image
>
Romantyczne okładki wrześniowego Vogue Italia 1
<
Romantyczne okładki wrześniowego Vogue Italia 1Romantyczne okładki wrześniowego Vogue Italia 2Romantyczne okładki wrześniowego Vogue Italia 3
 
>
 
 

Włoskie wydanie Vogue po raz kolejny zachwyca okładkami. To już trzeci miesiąc z rzędu, kiedy magazyn oferuje więcej niż jedną okładkę. Tym razem modele dają sobie na nich buziaki. Mariacarla Boscono składa namiętny pocałunek na ustach Federico Spinas. Modelki Lily Aldridge i Vittoria Ceretti zaprezentowały delikatny buziak podobnie, jak modele Pablo Rousson i Edoardo Velickskov.


Emanuele Farneti, nowy redaktor naczelny Vogue Italia umieścił okładki na swoim Instagramie z podpisem "kiss is kiss". Farneti zastąpił w tym roku Francę Sozzani, która za swojego panowania przemieniła włoskiego Vogue w innowacyjne, prowokacyjne i istotne źródło inspiracji. Jako redaktorka Sozzani nie bała się poruszać ważnych i potencjalnie kontrowersyjnych tematów. Podejmowała takie zagadnienia, jak sposób postrzegania ciała, przemoc domowa i rasizm. W 2008 roku redaktorka wydała Black Issue - numer, poświęcony wyłącznie editorialom czarnoskórych modelek i zdjęciom wielkich kobiet kultury. Sprzeciwiała się promowaniu wizerunków nadmiernie wychudzonych kobiet. Podejmując się walki z anoreksją na stałe wprowadziła w Vogue Italia rubrykę Vcurvy, w której publikowała zdjęcia modelek plus-size i kobiet o pełniejszych kształtach.

Jak widzimy naczelny pisma kontynuuje dzieło Sozzani wprowadzając dla jednych kontrowersyjne okładki, dla innych wręcz normalne, promujące związki jednopłciowe.

Autorami zmysłowej sesji są Mert Alas i Marcus Piggott,

Źródło foto: profil Instagram redaktora naczelnego Vogue Italia Emanuele Farneti - Emanuele Farneti (@efarneti)
www.instagram.com/p/BYTXF-hBrxA/?taken-by=efarneti
www.instagram.com/p/BYTQBHNBcRg/?taken-by=efarneti
www.instagram.com/p/BYTB9ichLJR/?taken-by=efarnetiAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 25-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto