Rose Bertram debiutuje na okładce Vogue

Rose Bertram, dziewczyna piłkarza Gregory'ego van der Wiela, niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Modelka z ciążowym brzuchem została gwiazdą styczniowo-lutowego Vogue Netherland. Modelka pochwaliła się okładką magazynu na swoim profilu na Instagramie. Jest to pierwsza okładka z udziałem modelki dla tak renomowanego magazynu mody, a zarazem pierwszy raz w historii holenderskiej "biblii mody" na okładce pojawiła się kobieta w ciąży.


W opisie zamieszczonym pod zdjęciem modelka wyznaje. jak długą drogę przeszła, zanim osiągnęła sukces. Przypomniała, że nie wygląda jak typowa modelka, zarówno jeśli chodzi o wzrost, jak i wymiary, dlatego, gdy stawiała pierwsze kroki w modelingu, powtarzano jej, że nigdy nie zrobi wielkiej kariery w tej branży. Wtedy też postanowiła pracować jeszcze ciężej, by udowodnić niedowiarkom, że może zajść daleko.

"Moja przygoda z modelingiem rozpoczęła się gdy miałam 13 lat.i powiedziano mi wtedy, że nigdy nie będę w stanie zrobić prawdziwej kariera w branży mody. Właśnie to sprawiło, że pracuję ciężej i jeśli mnie znacie, to oczywiście wiecie, że nie ma dla mnie rzeczy nie możliwych. W wieku 17 lat zacząłem podróżować, sama kontaktując się z fotografami co wiązało się z tym, że spędziłam wiele nocy bez mojej rodziny i musiałem także rzucić szkołę. Nie pochodzę z bogatej rodziny, więc nie miałam zbyt wiele pieniądze na opłacenie hoteli, taksówek, lotów itp. Mogłabym napisać książkę o wszystkich wzlotach i upadkach, przez które musiałam przejść, ale zbyt długa historia. Nie bylo latwo. Nie możecie sobie wyobrazić, co oznacza dla mnie ta okładka... za moimi osiągnięciami kryje się cała historia."

23-letnia Belgijka zdradziła również, że okładkowa sesja dla wspomnianego pisma to dla niej spełnienie marzeń. Tym bardziej cieszy się, że do zdjęć dla magazynu mogła pozować w stanie błogosławionym.

"Chcę podziękować całemu zespołowi @nlvogue @karinswerinkvogue i @iamiconmanagement za to, że moje marzenie stało się rzeczywistością. Zawsze mówiłam, że okładka Vogue będzie Dream Come True! To jeden z największych momentów w moim życiu i wielkie uznanie dla mnie za ciężką pracę i walkę, a szczególnie za wszystkie problemy w mojej karierze, z którymi miałem do czynienia. I nie tylko ja jestem na tej modowej okładce, ale dzielę ją z największym błogosławieństwem w moim życiu i to jest moja babygirl! Cóż za niesamowity początek 2018!!!!!"

Źródło foto: profil Facebook Vogue Nederland
www.facebook.com/VogueNL/photos/a.155066154602604.29557.136067283169158/1370943433014864/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 29-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto