Rose Bertram debiutuje na okładce Vogue

Rose Bertram, dziewczyna piłkarza Gregory'ego van der Wiela, niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Modelka z ciążowym brzuchem została gwiazdą styczniowo-lutowego Vogue Netherland. Modelka pochwaliła się okładką magazynu na swoim profilu na Instagramie. Jest to pierwsza okładka z udziałem modelki dla tak renomowanego magazynu mody, a zarazem pierwszy raz w historii holenderskiej "biblii mody" na okładce pojawiła się kobieta w ciąży.


W opisie zamieszczonym pod zdjęciem modelka wyznaje. jak długą drogę przeszła, zanim osiągnęła sukces. Przypomniała, że nie wygląda jak typowa modelka, zarówno jeśli chodzi o wzrost, jak i wymiary, dlatego, gdy stawiała pierwsze kroki w modelingu, powtarzano jej, że nigdy nie zrobi wielkiej kariery w tej branży. Wtedy też postanowiła pracować jeszcze ciężej, by udowodnić niedowiarkom, że może zajść daleko.

"Moja przygoda z modelingiem rozpoczęła się gdy miałam 13 lat.i powiedziano mi wtedy, że nigdy nie będę w stanie zrobić prawdziwej kariera w branży mody. Właśnie to sprawiło, że pracuję ciężej i jeśli mnie znacie, to oczywiście wiecie, że nie ma dla mnie rzeczy nie możliwych. W wieku 17 lat zacząłem podróżować, sama kontaktując się z fotografami co wiązało się z tym, że spędziłam wiele nocy bez mojej rodziny i musiałem także rzucić szkołę. Nie pochodzę z bogatej rodziny, więc nie miałam zbyt wiele pieniądze na opłacenie hoteli, taksówek, lotów itp. Mogłabym napisać książkę o wszystkich wzlotach i upadkach, przez które musiałam przejść, ale zbyt długa historia. Nie bylo latwo. Nie możecie sobie wyobrazić, co oznacza dla mnie ta okładka... za moimi osiągnięciami kryje się cała historia."

23-letnia Belgijka zdradziła również, że okładkowa sesja dla wspomnianego pisma to dla niej spełnienie marzeń. Tym bardziej cieszy się, że do zdjęć dla magazynu mogła pozować w stanie błogosławionym.

"Chcę podziękować całemu zespołowi @nlvogue @karinswerinkvogue i @iamiconmanagement za to, że moje marzenie stało się rzeczywistością. Zawsze mówiłam, że okładka Vogue będzie Dream Come True! To jeden z największych momentów w moim życiu i wielkie uznanie dla mnie za ciężką pracę i walkę, a szczególnie za wszystkie problemy w mojej karierze, z którymi miałem do czynienia. I nie tylko ja jestem na tej modowej okładce, ale dzielę ją z największym błogosławieństwem w moim życiu i to jest moja babygirl! Cóż za niesamowity początek 2018!!!!!"

Źródło foto: profil Facebook Vogue Nederland
www.facebook.com/VogueNL/photos/a.155066154602604.29557.136067283169158/1370943433014864/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 29-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności