Salma Hayek w listopadowym Vogue México

<
Gallery image
>
Salma Hayek w listopadowym Vogue México 1
<
Salma Hayek w listopadowym Vogue México 1Salma Hayek w listopadowym Vogue México 2
 
>
 
 

Meksykańska aktorka Salma Hayek została twarzą listopadowego wydania Vogue México. Autorem okładki jest Alexi Lubomirski. To, co najbardziej uderza w okładkę, to może nie naturalne piękno Hayek, ale jej wrażliwość. Lubomirski i Hayek wykonali świetną robotę, otwierając się nawzajem.


52-letnia Salma jest zapracowaną kobietą. Oprócz tego, że jest aktorką, producentem, reżyserem, jest również żoną, matką i aktywistką. Jest kobietą, która promuje zmiany i która zachęca nas wszystkich do wyrażanie opinii na różne tematy. Hayek w żadnym razie nie jest cichą kobietą.

W wywiadzie udzielonym dla najnowszego wydania Vogue México y Latin America aktorka opowiada o swoim zaangażowaniu w działalność charytatywną na rzecz zwiększenia świadomości o przemocy wobec kobiet. Zapytana przez Sofíę Aguilar czy uważa się za feministkę odpowiada wprost - "Zawsze starałam się walczyć o kobiety. Zrobiłam to przeciwko przemocy wobec nich i dla równych praw. Wierzę, że moje podejście bardziej pochodzi z formy sprawiedliwości, jest to coś bardziej humanitarnego. Jeśli więc pytasz mnie, czy podziwiam, walczę i jestem za kobietami, to tak, jestem feministką. Ale w tym samym czasie nie jestem, bo gdybym zobaczyła ludzi w gorszej sytuacji, to też bym ich broniła."

Aguilar i Hayek rozmawiają o różnicy w między kobietą, a mężczyzną. "Ostatnio powiedziałeś w wywiadzie coś, co bardzo pokochałam: „ mężczyźni stanowią znacznie mniej niż kobiety, a jednak czują prawo prosić o wiele więcej" - aktorka odpowiada - "Mężczyźni proszą o podwyżkę rok po podjęciu pracy lub proszą o awans dużo szybciej niż ich koledzy z płci żeńskiej. Myślą, że zasłużyli na wszystko natychmiast. Kobiety działają powoli, czują, że najpierw muszą udowodnić, kim są i jakie są ich wartości, zanim spróbują coś osiągnąć. Nie są przyzwyczajeni do zachowywania się jak mężczyźni. Wszyscy starają się wyjaśnić przełożonym, że zasługują na podwyżkę lub awans."Źródło foto: profil Instagram Vogue México y Latinoamérica (@voguemexico)
www.instagram.com/p/BpZh4ufHLxn/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 19-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności