Samuel L. Jackson na okładce Vogue Man Arabia wiosna-lato 2018

Po rocznej publikacji Vogue Man Arabia w wersji cyfrowej przyszedł czas na wersję drukowaną. Pierwszą debiutancką okładkę zdobiło zdjęcie egipskiego aktora i muzyka Tamera Hosny, natomiast gwiazdą kolejnego numeru na sezon wiosna-lato 2018 jest weteran wśród aktorów Samuel L. Jackson. 69-letni amerykański aktor i producent filmowy jest jedną z największych gwiazd filmowych na świecie. Ale dotarcie do tego miejsca wymagało długiej i ciężkiej podróży. Zanim zyskał popularność występował w teatrze, reklamach telewizyjnych i filmach. Zadebiutował w 1972 roku  w dramacie "Together For Days", którego akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych na początku lat 70-tych XX wieku. Panująca wówczas w tym kraju atmosfera była pełna napięć na tle rasowym. Ale ogólny konsensus mówi, że dopiero w 1994 roku w Samuel zyskał sławę dzięki filmowi "Pulp Fiction".


Teraz aktor wraz z Harrisonem Fordem i Tomem Hanksem stoi na czele rankingu aktorów, którzy przynoszący najwyższe dochody. Dochód dotyczy tylko Stanów Zjednoczonych i podany jest w dolarach. Samuel L. Jackson 5,149,077,633 Największy dochód: to film "The Avengers" z 2012 roku - 623,357,910 dolarów.

Autorem wiosenno-letniej okładki Vogue Man Arabia jest Michael Schwartz, za stylizacje aktora odpowiedzialny był Mark Holmes. Stylista do zdjecia okładkowego wybrał płaszcz Stampd, koszule Prada oraz kapelusz Worth & Worth.

Źródło foto: profil Instagram Vogue Arabia (@voguearabia)
www.instagram.com/p/BhEo4CRH2c7/?hl=pl&taken-by=voguearabiaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto