Samuel L. Jackson na okładce Vogue Man Arabia wiosna-lato 2018

Po rocznej publikacji Vogue Man Arabia w wersji cyfrowej przyszedł czas na wersję drukowaną. Pierwszą debiutancką okładkę zdobiło zdjęcie egipskiego aktora i muzyka Tamera Hosny, natomiast gwiazdą kolejnego numeru na sezon wiosna-lato 2018 jest weteran wśród aktorów Samuel L. Jackson. 69-letni amerykański aktor i producent filmowy jest jedną z największych gwiazd filmowych na świecie. Ale dotarcie do tego miejsca wymagało długiej i ciężkiej podróży. Zanim zyskał popularność występował w teatrze, reklamach telewizyjnych i filmach. Zadebiutował w 1972 roku  w dramacie "Together For Days", którego akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych na początku lat 70-tych XX wieku. Panująca wówczas w tym kraju atmosfera była pełna napięć na tle rasowym. Ale ogólny konsensus mówi, że dopiero w 1994 roku w Samuel zyskał sławę dzięki filmowi "Pulp Fiction".


Teraz aktor wraz z Harrisonem Fordem i Tomem Hanksem stoi na czele rankingu aktorów, którzy przynoszący najwyższe dochody. Dochód dotyczy tylko Stanów Zjednoczonych i podany jest w dolarach. Samuel L. Jackson 5,149,077,633 Największy dochód: to film "The Avengers" z 2012 roku - 623,357,910 dolarów.

Autorem wiosenno-letniej okładki Vogue Man Arabia jest Michael Schwartz, za stylizacje aktora odpowiedzialny był Mark Holmes. Stylista do zdjecia okładkowego wybrał płaszcz Stampd, koszule Prada oraz kapelusz Worth & Worth.

Źródło foto: profil Instagram Vogue Arabia (@voguearabia)
www.instagram.com/p/BhEo4CRH2c7/?hl=pl&taken-by=voguearabiaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności