Saoirse Ronan gwiazdą sierpniowego Vogue US

Irlandzka aktorka Saoirse Ronan została gwiazdą sierpniowego wydania Vogue US. Aktorka ma 24 lata, trzy nominacje do Oscara, jeden Złoty Glob i pokaźną liczbę ról ważnych i intrygujących. Na brak propozycji nie może narzekać, a nawet wypracowała sobie pożądany przez wielu status – aktorki, która wybiera, a nie czeka na rolę. Na ekranach polskich kin zadebiutowała właśnie kolejna produkcja z Ronan w roli głównej. Brytyjski melodramat "Na plaży Chesil" opowiada o parze nowożeńców, która przybywa do hoteliku na południowym wybrzeżu Anglii, by spędzić tam noc poślubną. Irlandzka aktorka wcielając się w dziewczynę z bogatej rodziny o arystokratycznych aspiracjach, która wychodzi za mąż za "wioskowego głupka", po raz kolejny zachwyca. Podobnie jak w każdej kolejnej roli, którą kreuje w swojej trwającej już od 15 lat karierze.


Kolejne wcielenie aktorki będziemy mieli przyjemność zobaczyć w grudniu. W filmie "Mary, Queen Of Scots" zagra królową Szkotów Marię Stuart. Kostiumowy dramat ma być barwną opowieścią o burzliwym życiu charyzmatycznej Marii Stuart, która już w wieku kilku lat została Delfiną Francji, a następnie – w wieku 16 lat – królową, by dwa lata później stać się już wdową. Na przekór tradycji odmówiła ponownego zamążpójścia, wróciła do Szkocji i odzyskała tron. Jednak wówczas Szkocja i Anglia były we władaniu Elżbiety I. W filmie obok Saoirse Ronan pojawia sie Margot Robbie, Guy Pearce, David Tennant, Gemma Chan, Jack Lowden i Ismael Cruz Cordova.

Sierpniowa okładka Vogue US to zapewne promocja filmów z udziałem Irlandki. Na zdjęciu autorstwa Jamie Hawkesworth, Ronan prezentuje stylizacje Camilli Nickerson, która na potrzeby sesji ubrała gwiazdę w projekt z kolekcji Prada.
Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10156279791342279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 06-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności