Sara Sampaio na czerwcowej okładce Vogue Türkiye

Sara Sampaio, portugalska modelka znana głównie jako Aniołek Victoria's Secret oraz twarz marki Calzedonia, została gwiazdą czerwcowego wydania Vogue Turkey.


23-latka rozpoczęła swoją karierę z modelingiem w 2007 roku, kiedy wygrała konkurs piękności. Modelka zwyciężyła również w portugalskim konkursie “Globo de Ouro" oraz otrzymała tytuł topmodelki roku 2011.

W najnowszej sesji ciemnowłosa piękność pozuje w kostiumie kąpielowym przed obiektywem Liz Collins w stylizacji Konca Aykan.
Źródło foto: profil FB Vogue Türkiye
www.facebook.com/vogueturkiye/photos/a.436389007721.237244.179643787721/10155499699352722/?type=1&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-06-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności