Saskia de Brauw i Stella Tennant w Vogue Deutsch

<
Gallery image
>
Saskia de Brauw i Stella Tennant w Vogue Deutsch 1
<
Saskia de Brauw i Stella Tennant w Vogue Deutsch 1Saskia de Brauw i Stella Tennant w Vogue Deutsch 2
 
>
 
 

Czerwcowy numer Vogue Deutsch ma dwie okładki, na których pozują top modelki - Saskia de Brauw i Stella Tennant. Wydanie magazynu poświęcone sztuce zatytułowano "Art & style". Redakcja magazynu zabiera swoich czytelników w daleką podróż śladami ekspresjonisty Alexeja von Jawlensky'ego do Hongkongu, Berlina, Wenecji, Nowego Jorku, Paryża, Stuttgartu i Neapolu aby poznać tajniki sztuki, jej inspiracje, opowieści oraz powiązania zachodzące pomiędzy modą, a sztuką szczególnie jeśli chodzi o kolekcje Haute Couture. Przecież Haute Couture to serce świata mody. Do głosu dochodzi tu jedynie artystyczna wizja projektanta, której nie ograniczają statystyki sprzedaży i tendencji panujących na rynku. Taka kreacja to szczyt modowego luksusu i ekstrawagancji, na który może pozwolić sobie wąskie grono najbogatszych ludzi świata.


Modelki przed obiektywem Daniela Jacksona prezentują stylizacje samej redaktor naczelnej magazynu Christiane Arp, która wybrała kreacje z kolekcji Haute Couture inspirowane Bauhausem i ekspresjonizmem.Źródło foto: profil Instagram VOGUE Germany (@voguegermany)
www.instagram.com/p/Bw_iuZpBy1K/
www.instagram.com/p/Bw_ipcJhrXv/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności