Serena Williams z córeczką na okładce lutowego Vogue

Serena Williams znalazła się na lutowej okładce amerykańskiego Vogue. Tenisistka nie jest jednak na niej sama, bowiem towarzyszy jej maleńka córeczka Alexis Olyphia. Dziewczynka otrzymała imiona na cześć swojego taty Alexisa Ohaniana, współzałożyciela niezwykle popularnej strony internetowej Reddit, wieloletniego partnera Sereny, a od grudnia 2017 roku męża. Okazuje się, że choć o potomstwie marzyła od dawna, to po jego pojawieniu się na świecie miała problemy zdrowotne. W rozmowie z dziennikarzem magazynu Vogue wyznała, z czym borykała się po narodzinach Alexis Olympii Ohanian Jr.


Williams pozuje przed obiektywem Mario Testino w czerwonej sukience z głębokim dekoltem domu mody Versace. W swojej lewej ręce trzyma kilkumiesięczną córeczkę oraz prezentuje okazały pierścionek zaręczynowy, jaki 36-latka otrzymała od swojego męża Alexisa Ohaniana. Za stylizację sesji odpowiedzialna była Tonne Goodman, która na potrzeby sesji ubrała tenisistkę w projekty Valentino, Michael Kors, J.Crew czy Ralph Lauren.

Gwiazda tenisa już po raz trzeci wystąpiła na kartach amerykańskiego Vogue, natomiast jej córeczka oficjalnie stała się najmłodszą bohaterką w historii okładek biblii mody. Gratulacje.

Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10155815190087279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto