Serena Williams z córeczką na okładce lutowego Vogue

Serena Williams znalazła się na lutowej okładce amerykańskiego Vogue. Tenisistka nie jest jednak na niej sama, bowiem towarzyszy jej maleńka córeczka Alexis Olyphia. Dziewczynka otrzymała imiona na cześć swojego taty Alexisa Ohaniana, współzałożyciela niezwykle popularnej strony internetowej Reddit, wieloletniego partnera Sereny, a od grudnia 2017 roku męża. Okazuje się, że choć o potomstwie marzyła od dawna, to po jego pojawieniu się na świecie miała problemy zdrowotne. W rozmowie z dziennikarzem magazynu Vogue wyznała, z czym borykała się po narodzinach Alexis Olympii Ohanian Jr.


Williams pozuje przed obiektywem Mario Testino w czerwonej sukience z głębokim dekoltem domu mody Versace. W swojej lewej ręce trzyma kilkumiesięczną córeczkę oraz prezentuje okazały pierścionek zaręczynowy, jaki 36-latka otrzymała od swojego męża Alexisa Ohaniana. Za stylizację sesji odpowiedzialna była Tonne Goodman, która na potrzeby sesji ubrała tenisistkę w projekty Valentino, Michael Kors, J.Crew czy Ralph Lauren.

Gwiazda tenisa już po raz trzeci wystąpiła na kartach amerykańskiego Vogue, natomiast jej córeczka oficjalnie stała się najmłodszą bohaterką w historii okładek biblii mody. Gratulacje.

Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278.106317.42933792278/10155815190087279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności