Shalom Harlow na grudniowej okładce Vogue Italia

Kanadyjska aktorka i modelka Shalom Harlow została gwiazdą grudniowego wydania Vogue Italia. W ciągu swej wieloletniej kariery zdobiła okładki niemal wszystkich prestiżowych magazynów mody, tj.: Elle, Harper’s Bazaar, Marie Claire oraz Vogue, gdzie w 1993 wzięła udział w sesji "The Girls" poświęconej najlepszym modelką lat 90, pozowała tam między innymi z Naomi Campbell, Lindą Evangelistą i Christy Turlington.


Najnowsze przedsięwzięcie modelki to udział w sesji okładkowej świątecznego wydania włoskiej "biblii mody", do której pozowała przed obiektywem słynnego duetu fotografow Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin. Za stylizację odpowiadała Patti Wilson, która na zdjęcie na okładkę wybrała projekt z kolekcji Celine.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Italia (@vogueitalia)
www.instagram.com/p/Bq46GtQAiTf/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 18-12-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności