Spektakularne okładki majowego Vogue Deutsch

<
Gallery image
>
Spektakularne okładki majowego Vogue Deutsch 1
<
Spektakularne okładki majowego Vogue Deutsch 1Spektakularne okładki majowego Vogue Deutsch 2Spektakularne okładki majowego Vogue Deutsch 3Spektakularne okładki majowego Vogue Deutsch 4
 
>
 
 

W 2019 roku niemiecka "biblia mody" obchodzi jubileusz 40-lecia swego istnienia prezentując przy tym spektakularne okładki. Styczniowe wydanie rozpoczynające celebrację jubileuszu zdobił wizerunek niemieckiej piosenkarki Helene Fischer, w lutym byl to gwiazdy sportu Angelique Kerber, niemiecka tenisistka, posiadająca także polskie obywatelstwo, zwyciężczyni trzech turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej - Australian Open 2016, US Open 2016 oraz Wimbledonu 2018 oraz małżeństwo, słynna była już tenisistka Ana Ivanović oraz wieloletni reprezentant Niemiec w piłce nożnej Bastian Schweinsteiger. Marcowe wydanie Vogue Deutsch to trzy okładki z udziałem 66-letniej aktorki Isabelli Rossellini, słynnej projektantki mody Muccii Prady i supermodelki Carolyn Murphy. Kwiecień należał do supermodelki Gisele Bündchen.


Wydanie majowe prezentuje trzy spektakularne okładki celebrujące miłość, rodzinę. Jedna z nich to modelka Doutzen Kroes wraz ze swymi dziecinami Myllena i Phyllon. Na drugiej goszczą modelki Erika Linde oraz Heather Kemesky, które od siedmiu lat są parą. Na trzeciej pojawiła się niemiecka modelka Julia Stegner ze swoim ulubieńcem, psem Kasper.

W artykule wstępnym w majowym wydaniu redaktor naczelna Christiane Arp wyjaśnia - "Dlaczego "my" jest ważniejsze niż "ja". Dlaczego miłość jest największą potęgą na świecie."
Źródło foto: profil Instagram VOGUE Germany (@voguegermany)
www.instagram.com/p/Bv3mJIhnx65/
www.instagram.com/p/Bv3lZYiHEyN/
www.instagram.com/p/Bv3lIyInqE0/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 05-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności