Taylor Swift dla wrześniowego Vogue US

<
Gallery image
>
Taylor Swift dla wrześniowego Vogue US 1
<
Taylor Swift dla wrześniowego Vogue US 1Taylor Swift dla wrześniowego Vogue US 2
 
>
 
 

Jedyna w swoim rodzaju Taylor Swift została uhonorowana wrześniową okładką Vogue US. Amerykańska gwiazda pozowała przed obiektywem duetu fotografów Inez & Vinoodh w stylizacjach redaktor mody Tonne Goodman. Wydanie zostało opatrzone dwiema okładkami. Na jednej z nich piosenkarka prezentuje projekt z kolekcji Louis Vuitton, natomiast na drugiej żakiet Gucci. Dodatkowo stylizacje zostały wzbogacone o biżuterię Cartier, Bvlgari i Hoorsenbuhs. Sesji fotograficznej towarzyszy wywiad z Taylor, w którym opowiada o seksizmie i obronie samej siebie.


"Kiedy byłam nastolatką, słyszałam, jak ludzie mówią o seksizmie w przemyśle muzycznym ale nie chciałam tego widzieć. Nie rozumiem. Potem zdałam sobie sprawę, że to dlatego, że byłam dzieckiem. Mężczyźni w branży postrzegali mnie jako dziecko. Byłam szczupłą, chudą, podekscytowaną młodą dziewczyną, która bardziej przypominała im swoją małą siostrzenicę lub córkę niż kobietę sukcesu w biznesie czy koleżankę. Po tym, jak stałam się kobietą w oczach ludzi, zacząłem to dostrzegać. Można infantylnie odnieść się do sukcesu dziewczyny i powiedzieć - Jak słodko, że ma jakieś przeboje. Jak uroczo pisze piosenki. - Ale w drugiej chwili staje się to groźne? Gdy tylko zaczęłam grać na stadionach - kiedy zaczęłam wyglądać jak kobieta - nie było już tak fajnie. To wtedy zaczęłam wydawać piosenki takie jak "I Knew You Were Trouble" i "We Are Never Ever Back Back Together". Chciałam powiedzieć ludziom: zdajesz sobie sprawę, że pisanie piosenek jest sztuką i rzemiosłem, a nie łatwą rzeczą do zrobienia? Gdy zrobię dobrze? Ludzie będą się zachowywać, jakby to była broń, której używałam. Jak tania, brudna sztuczka. - Uważaj, stary, napisze o tobie piosenkę. Nie stój blisko niej. - Przede wszystkim nie tak to działa. Po drugie, znajdź mi coś, kiedy mówią o mężczyźnie: - Uważaj, dziewczyno, wykorzysta swoje doświadczenia z tobą, aby Cię zdobyć - Boże, nie - inspiracja do tworzenia sztuki.
Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278/10157197510057279/?type=3&theater
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278/10157197537347279/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności