Taylor Swift na styczniowej okładce Vogue UK

Amerykańska piosenkarka Taylor Swift została gwiazdą styczniowego Vogue UK. Okładka brytyjskiego Vogue z Taylor Swift jest drugim numerem przygotowanym pod okiem nowego naczelnego - Edwarda Ennifula. Na zdjęciach autorstwa słynnego duetu fotografów Mert Alas i Marcus Piggott piosenkarka pozuje w czerwonej, eleganckiej kreacji z kolekcji domu mody Saint Laurent by Anthony Vaccarello. Mroczny makijaż smoky eye wzbogacony ciemną szminką oraz błyszczące fale na włosach Taylor inspirowane były  gwiazdami kina niemego. Przygotowaniem stylizacji zajął się sam Edward Enninful.


"Możliwość współpracy w przemianie tej najbardziej fascynującej ukochanej Stanów Zjednoczonych była prawdziwa radością. Razem z fotografami Mert Alas i Marcus Piggott zabraliśmy ikonę popu w niesamowitą modową podróż, a to, co najbardziej uderzyło mnie w Taylor to jej genialne poczucie humoru, ale także to, że jak na kobietę w wieku dwudziestu paru lat ma niezwykłą świadomość samej siebie" - Edward Enninful.
Źródło foto: profil FB British Vogue
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592.94720.104958196201736/1757080474322825/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności