Utalentowane gwiazdy na okładkach kwietniowego Vogue US

<
Gallery image
>
Gwiazdy na okładkach kwietniowego Vogue US 1
<
Gwiazdy na okładkach kwietniowego Vogue US 1Gwiazdy na okładkach kwietniowego Vogue US 2
 
>
 
 

Współczesna, światowa supergwiazda dumna jest z tego, skąd pochodzi, jak i chętnie podejmuje się podbijać świat. Kwietniowe wydanie Vogue US składające się z dwóch okładek prezentuje 14 supergwiazd pochodzących z 14 krajów m.in.: Golshifteh Farahani - Iran, Alba Rohrwacher - Włochy, Scarlett Johansson - USA, Eiza González -  Meksyk, Léa Seydoux - Francja, Hera Hilmar - Oslandia, Doona Bae - Korea Południowa, Angelababy - Chiny, Elizabeth Debicki - Australia, Adesua Etomi-Wellington - Nigeria, Vanessa Kirby - UK, Liv Lisa Fries - Niemcy oraz Bruna Marquezine - Brazylia.


Na jednej z okładek pojawiła się Bae w projekcie z kolekcji Dolce & Gabbana, Johansson w Marni oraz Padukone w kreacji Oscar de la Renta. Druga okładka prezentuje wizerunek Seydoux w projekcie Louis Vuitton, Angelababy w sukni Dior, Debicki w Maison Margiela oraz Etomi-Wellington w Erdem.

Autorem wysublimowanych okładek jest Mikael Jansson, natomiast za stylizacje odpowiedzialna była Camilla Nickerson.
Źródło foto: profil Instagram Vogue (@voguemagazine)
www.instagram.com/p/Bu_OjOMFwhZ/
www.instagram.com/p/Bu_OerClrzW/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-04-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności