Victoria Beckham w listopadowym Vogue Australia

Victoria Beckham może pochwalić się kolejną okładką dla magazynu Vogue. Po okładkach dla Vogue UK, Australia, Deutsch, China, Korea, Paris, Russia, Turkey, Nederland czy España przyszedł czas na kolejne wydanie Vogue Australia. Bohaterka listopadowego wydania pozowała przed obiektywem Bibi Cornejo Borthwick w minimalistycznych stylizacjach autorstwa Christine Centenera, która na potrzeby sesji ubrała Victorię w plisowaną spódnicę z wysokim stanem w kolorze kasztanowym z jej własnej kolekcji Victoria Beckham  jesień-zima 2018/19 oraz cielisty gorset Wixson Paris.


Victoria Beckham w tym roku świętowała 10-lecie powstania swojej marki stąd już kolejna okładka z jej udziałem. W październiku projektantka wraz z rodziną zagościła na lamach Vogue UK. Na jednej z okładek Victoria pozowała  z synami, 19-letnim Brooklynem, 16- letnim Rome i 13-letnim Cruz’em, 7-letnią córką Harper oraz ukochanym psem Olive. Na drugiej przeznaczonej dla prenumeratorów królowali jedynie Victoria i David.

W wywiadzie dla australijskiej "biblii mody", Victoria Beckham zdradziła, że najważniejsza dla niej jest jej marka odzieżowa, - "To, co osiągnęłam w przeciągu ostatnich 10 lat, to więcej niż to, o czym marzyłam. Czuję, jakbym robiła to przez całe życie. Żyję i oddycham tą marką siedem dni w tygodniu. Nigdy nie robię sobie przerwy, nie wyjeżdżam na wakacje, nie wyłączam telefonu ani poczty e-mail. To moje piąte dziecko."Źródło foto: profil Instagram Vogue Australia (@vogueaustralia)
www.instagram.com/p/Bo8yE3mAvHN/?taken-by=vogueaustraliaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności