Vogue Australia celebruje 50-te urodziny Kylie Minogue

Majowe wydanie Vogue Australia celebruje 50-te urodziny australijskiej piosenkarki, autorki tekstów, kompozytorki, aktorki, tancerki, filantropki i pisarki, Kylie Minogue. Wokalistka rozpoczynała swoją karierę jako aktorka. Mając 11 lat, wystąpiła w telenoweli "Skyways", a następnie w popularnych serialach telewizyjnych dla młodzieży. Jako siedemnastolatka porzuciła szkołę i postanowiła zająć się aktorstwem profesjonalnie - z powodzeniem grała w telenoweli "Neighbours". Jednak to kariera muzyczna dala jej największy rozgłos. W 1987 roku został wydany pierwszy singiel Kylie - "Locomotion", który osiągnął wielki sukces w Australii. przebój. Hitem okazał się również singiel "I Should Be So Lucky". Debiutanckim albumem "Kylie", Kylie Monogue wspięła się na szczyty list przebojów na całym świecie. Duet z Jasonem Donovanem "Especially For You" był jednym z największych hitów 1989 roku.


Choć przez lata kariera Minogue miała się świetnie, gwiazda musiała się zmierzyć się w 2005 roku z nowotworem piersi. Zniknęła ze świata muzyki na jakiś czas. Artystce udało się pokonać niebezpieczną chorobę i triumfalnie powrócić na scenę kilkanaście miesięcy później by potem zrobić sobie znowu przerwę.
Ma początku 2018 roku po kilkuletniej przerwie piosenkarka ogłosiła swój powrót wydając 6 kwietnia 2018 roku nowy album zatytułowany "Golden", pierwszy studyjny album Kylie od 4 lat i 14. w jej karierze. Tym razem większość materiału została nagrana w studiu w amerykańskim Nashville. Album osiągnął pierwsze miejsce w notowaniu najlepiej sprzedających się albumów w Australii oraz Wielkiej Brytanii. W Polsce dotarł do 23 miejsca notowania OLiS.

Gwiazda, która 28 maja skończy 50 lat, triumfuje na okładce australijskiego Vogue'a. Sesja do majowego wydania magazynu została zrealizowana przez fotograf mody Nicole Bentley i prezentuje nam Minogue jako wulkan energii, kobietę, która nigdy się nie poddaje. Na okładce pisma życzenia złożył jej sam Karl Lagerfeld.
Źródło foto: profil Instagram Vogue Australia (@vogueaustralia)
www.instagram.com/p/Bh2Z9liHg3f/?taken-by=vogueaustraliaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności