Winnie Harlow & Shahad Salman na okładkach Vogue Arabia

<
Gallery image
>
Winnie Harlow & Shahad Salman w Vogue Arabia 1
<
Winnie Harlow & Shahad Salman w Vogue Arabia 1Winnie Harlow & Shahad Salman w Vogue Arabia 2Winnie Harlow & Shahad Salman w Vogue Arabia 3
 
>
 
 

Kanadyjska modelka Winnie Harlow oraz wschodząca gwiazda modelingu Arabii Saudyjskiej Shahad Salman zostały bohaterkami czerwcowych okładek Vogue Arabia. Obie modelki cierpią na bielactwo nabyte i udowadniają wszystkim iż choroba nie przeszkodziła im w osiągnięciu sukcesu w modelingu.


Harlow rozpoczęła przygodę z modelingiem od występu w programie America's Next Top Model 2014 roku. Teraz konsekwentnie umacnia swoją pozycję w czołówce światowego modelingu. Brała udział w kampaniach takich marek jak: Desigual, Converse czy Diesel i wielokrotnie pojawiała się w edytorialach oraz na okładkach najważniejszych magazynów mody, m.in. Elle czy Harper's Bazaar.

"Wcześniej nie czułam się dobrze ze sobą i nie lubiłam tego, jak wyglądam. Winnie dała mi siłę do walki. Nigdy się nie spodziewałam, że ją poznam. Dzielenie się z nią czasem na planie Vogue było snem. Czuję, że teraz również mogę zainspirować inne dziewczyny ze świata arabskiego" – wyznaje Shahad. Winnie natomiast tłumaczy, że kiedy przed rokiem zobaczyła zdjęcia Saudyjki na Instagramie, była przekonana o tym, że "drzemie w niej coś silnego". "Chciałam zrobić dla niej coś wyjątkowego".

Autorem zdjęć jest Dan Beleiu, natomiast za stylizacje odpowiedzialna była Katie Trotter.

Czerwcowe wydanie Vogue Arabia zostało opatrzone nagłówkiem "Stronger together" ("Razem silniejsze").
Źródło foto_ profil Instagram Vogue Arabia (@voguearabia)
www.instagram.com/voguearabia/?hl=plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności