Zendaya na czerwcowej okładce Vogue US

<
Gallery image
>
Zendaya na czerwcowej okładce Vogue US 1
<
Zendaya na czerwcowej okładce Vogue US 1
 
>
 
 

Gwiazdą czerwcowego wydania Vogue US została amerykańska aktorka, tancerka, piosenkarka i modelka, Zendaya. Poprzez okładkę aktorka promuje serial HBO "Euphoria", którego premierę wyznaczono na 16 czerwiec tego roku.


Główną rolę w serialu zagrała własnie Zendaya. Nowa produkcja stacji HBO jest amerykańską wersją izraelskiego serialu pod tym samym tytułem i koncentruje się na, pełnym dramatów życiu nastolatków. W serialu Zendaya zagrała Rue, uzależnioną od narkotyków siedemnastolatkę.

Autorem zdjęcia okładkowego jest Tyler Mitchell, natomiast za stylizacje gwiazdy odpowiedzialna była Camilla Nickerson, która wybrała dla aktorki sukienkę z kolekcji Ralph Lauren.







Źródło foto: profil FB Vogue
www.facebook.com/Vogue/photos/a.71982647278/10156972885287279/?type=3&theater



Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności