Zoe Kravitz na lipcowej okładce Vogue UK

<
Gallery image
>
Zoe Kravitz na lipcowej okładce Vogue UK 1
<
Zoe Kravitz na lipcowej okładce Vogue UK 1
 
>
 
 

Lipcowe wydanie Vogue UK prezentuje okładkę z Zoe Kravitz, aktorką znaną z serialu "Wielkie Kłamstewka" ("Big Little Lies"), gdzie gra u boku Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laury Dern i Meryl Streep. Akcja serialu dzieje się w spokojnym nadmorskim miasteczku Monterey. Skupia się głównie na trzech kobietach, przyjaciółkach Madeline, Celeste i Jane, matkach, których dzieci zaczynają właśnie naukę w szkole.


Okładka to zapewne promocja drugiego sezonu serialu, ktory bada naturę kłamstw, trwałość przyjaźni, kruchość małżeństwa i wyzwania rodzicielstwa. Premiera drugiego sezonu "Wielkich kłamstewek" odbyła się 10 czerwca 2019 roku.

Do zdjęcia okładkowego aktorka pozowała przed obiektywem legendarnego fotografa mody Stevena Meisela. Za stylizację odpowiadał Edward Enninful, który wybrał dla Zoe sukienkę z kolekcji Saint Laurent Anthony'ego Vaccarello.

Źródło foto: profil FB British Vogue
www.facebook.com/BritishVogue/photos/a.380652941965592/2544029478961250/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 04-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności