50 Cent prezentuje słuchawki SMS Audio™ polskim fanom

<
Gallery image
>
50 Cent prezentuje słuchawki SMS Audio™ 1
<
50 Cent prezentuje słuchawki SMS Audio™ 150 Cent prezentuje słuchawki SMS Audio™ 250 Cent prezentuje słuchawki SMS Audio™ 350 Cent prezentuje słuchawki SMS Audio™ 450 Cent prezentuje słuchawki SMS Audio™ 5
 
>
 
 

Amerykański raper i jeden z najwybitniejszych przedstawicieli światowego hip-hopu przyleciał do Warszawy, aby wziąć udział w serii wydarzeń wprowadzających na polski rynek markę słuchawek SMS Audio™, której jest właścicielem. Polska to jeden z niewielu krajów, który 50 Cent odwiedza osobiście, żeby zaprezentować kultowy produkt i opowiedzieć, co skłoniło go do stworzenia własnej marki słuchawek oraz dlaczego rynek polski jest dla niego tak ważny.


"Każde z dotychczasowych spotkań z polskimi fanami było dla mnie ogromną dawką niesamowitej energii. Naprawdę cieszę się, że mogę tu być i znów spotkać tylu entuzjastów muzyki – to motywuje mnie i cały zespół SMS Audio do działania. Wiem, że każde moje przedsięwzięcie muzyczne spotyka się z akceptacją polskich fanów, dlatego mam nadzieję, że fani polubią także nową markę słuchawek stworzoną z myślą o ich potrzebach, którą sygnuję własnym nazwiskiem." – mówi 50 Cent.

Słuchawki SMS Audio™ cieszą się popularnością wśród wielu światowych gwiazd. Dumnymi posiadaczami słuchawek i zarazem ambasadorami marki, są m.in.: Jennifer Hudson, Ice-T, Twista, DJ Whoo Kid, Kendric Lamar, Joe Jonas, Andy Samberg, Robin van Persie, Ashley Cole, Victor Cruz, Shawne Merriman i Drama z Young & Reckless.
W Polsce słuchawki SMS Audio™ dostępne są od 2 kwietnia 2014 roku. W sprzedaży znalazło się 5 modeli słuchawek przewodowych z serii Street by 50™ i 2 modele słuchawek bezprzewodowych z serii SYNC by 50™ - wszystkie dedykowane nie tylko profesjonalistom, ale przede wszystkim pasjonatom muzyki i entuzjastom dobrych brzmień. Słuchawki SMS Audio™ dostępne są w specjalistycznych sieciach handlowych ze sprzętem elektronicznym, a także w sklepach muzycznych i internetowych. Generalnym dystrybutorem i wyłącznym przedstawicielem marki SMS Audio™ w Polsce jest firma FG Poland.

Marka SMS Audio™ (Studio Mastered Sound Audio), oferująca profesjonalne słuchawki i akcesoria, została stworzona po to, by udoskonalać sposób doświadczania muzyki. SMS Audio™ łączy w sobie technologię, funkcjonalność i styl, oferując najwyższą jakość dźwięku, komfort w użytkowaniu i unikatowy design każdego produktu. Od 2 kwietnia br. będzie można kupić 7 modeli słuchawek bezprzewodowych i przewodowych, nausznych i dousznych, wykonanych z najlepszych materiałów i dostępnych w 11 kolorach. Słuchawki SMS Audio™ zostały zaprojektowane dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas a nieodłącznym składnikami ich życia są muzyka i miejski lifestyle. Gwarantem jakości słuchawek SMS Audio™ jest ich twórca – Curtis "50 Cent” Jackson, doświadczony muzyk i ekspert w sprawach brzmienia i jakości dźwięku, który dąży do najwyższej jakości każdego produktu, powiązanego ze swoim imieniem.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-04-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES