Bogna Sworowska ambasadorką kosmetyków marki Obagi

Firma Bogdani Dermatologia, wyłączny dystrybutor kosmetyków amerykańskiej marki Obagi w Polsce, przedstawia nową Ambasadorkę marki Obagi - Bognę Sworowską. Bogna Sworowska karierę rozpoczęła w wieku piętnastu lat. Była modelką w Modzie Polskiej, pozowała do zdjęć czołowych polskich fotografików a następnie z powodzeniem kontynuowała karierę we Włoszech, Francji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Od 1998 roku mieszka w Polsce, rozpoczynając nową karierę w świecie marketingu i PR-u. Uroda i osobowość Bogny Sworowskiej doskonale wpisują się w filozofię marki Obagi, która od 1987 roku dostarcza lekarzom i pacjentom na całym świecie doskonale skomponowane do indywidualnych potrzeb skóry kosmetyki pielęgnacyjne. Pozwalają one na zachowanie młodości i piękna każdej nowoczesnej kobiecie, która świadomie dba o zdrowie i kondycję swojej skóry.


Obagi Medical - o firmie

- Od 1988r. firma Obagi Medical oferuje lekarzom na całym świecie produkty do pielęgnacji skóry.
- Nazwa Obagi wywodzi się od nazwiska amerykańskiego lekarza, dr Zein’a Obagi, eksperta w dziedzinie dermatologii estetycznej.
- Kiedy dermatologia skupiała się na leczeniu pojedynczych jednostek chorobowych skóry, Dr Zein Obagi był pionierem w swoich rewolucyjnych koncepcjach poprawy i utrzymania ogólnej kondycji skóry.
- Dzięki takiemu podejściu stał się czołowym autorytetem w dziedzinie odmładzania a opracowane kosmetyki i systemy pielęgnacyjne pozwoliły mu osiągnąć międzynarodowa sławę.
- Rolą Obagi jako lidera w pielęgnacji i utrzymaniu zdrowej skóry jest dostarczenie kosmetyków innowacyjnych, wyjątkowych, dopasowanych do różnych potrzeb, wieku i typów skóry.
- Przewodnie hasło „Obagi for life” odzwierciedla zobowiązania marki wobec kobiet.


Bogdani Dermatologia - o firmie

Jesteśmy firmą działającą na rynku medycyny estetycznej od 2004 roku. Już ponad 10 lat dostarczamy do klinik i gabinetów medycznych specjalistyczny sprzęt na najwyższym światowym poziomie.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich uznanych marek jak: CUTERA, ZELTIQ, VENUS CONCEPT, CLASSYS, ENERGIST I CANFIELD, SOLTA MEDICAL. W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy lasery oraz urządzenia mające szerokie zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej.
Dzięki nim pacjenci mogą bezpiecznie i profesjonalnie zniwelować oznaki starzenia, dokonać nieinwazyjnego liftingu twarzy i całego ciała, odmłodzić i ujędrnić skórę, pozbyć się blizn, zbędnych fałdów tłuszczu i nadać figurze wymarzony kształt.


Firma wciąż intensywnie się rozwija. Co roku wprowadzamy na Polski rynek nowe, innowacyjne technologie. W tym roku poszerzyliśmy naszą działalność i wprowadziliśmy do naszego portfolio jedna z najpopularniejszych na amerykańskim rynku dermoksmetyków amerykańskiej marki OBAGI MEDICAL . Celem naszej firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, zaspokajających potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz zapewnianie sprawnej obsługi w zakresie dostaw, szkoleń, asysty technicznej i wsparcia marketingowego. Jako profesjonalna firma dajemy Państwu narzędzia, dzięki którym możecie osiągać coraz lepsze wyniki. Bezpieczniej i szybciej niż dotychczas.
Naszym celem jest zdrowie i piękno, dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi gabinetami i klinikami.
Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową www.bogdanidermatologia.pl


Bogna Sworowska

Karierę rozpoczęła w wieku piętnastu lat, była modelką w Modzie Polskiej, pozowała do zdjęć czołowych polskich fotografików. Od 1987 roku pracowała w zawodzie modelki we Włoszech, Francji, w Niemczech i Stanach Zjednoczonych (Nowy Jork, Chicago i Miami). Do dziś jedyna Polka na okładce amerykańskiego magazynu Playboy. Vice Miss Polonia, Miss Foto i Miss Mazowsza z 1987 roku. Od 1998 roku mieszka w Polsce, rozpoczynając nową karierę w świecie marketingu i PR-u, była rzecznikiem prasowym stacji TVN, a od 2000 roku współprowadzi agencję BIS! PR Błasikiewicz i Sworowska.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto