Bogna Sworowska ambasadorką kosmetyków marki Obagi

Firma Bogdani Dermatologia, wyłączny dystrybutor kosmetyków amerykańskiej marki Obagi w Polsce, przedstawia nową Ambasadorkę marki Obagi - Bognę Sworowską. Bogna Sworowska karierę rozpoczęła w wieku piętnastu lat. Była modelką w Modzie Polskiej, pozowała do zdjęć czołowych polskich fotografików a następnie z powodzeniem kontynuowała karierę we Włoszech, Francji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Od 1998 roku mieszka w Polsce, rozpoczynając nową karierę w świecie marketingu i PR-u. Uroda i osobowość Bogny Sworowskiej doskonale wpisują się w filozofię marki Obagi, która od 1987 roku dostarcza lekarzom i pacjentom na całym świecie doskonale skomponowane do indywidualnych potrzeb skóry kosmetyki pielęgnacyjne. Pozwalają one na zachowanie młodości i piękna każdej nowoczesnej kobiecie, która świadomie dba o zdrowie i kondycję swojej skóry.


Obagi Medical - o firmie

- Od 1988r. firma Obagi Medical oferuje lekarzom na całym świecie produkty do pielęgnacji skóry.
- Nazwa Obagi wywodzi się od nazwiska amerykańskiego lekarza, dr Zein’a Obagi, eksperta w dziedzinie dermatologii estetycznej.
- Kiedy dermatologia skupiała się na leczeniu pojedynczych jednostek chorobowych skóry, Dr Zein Obagi był pionierem w swoich rewolucyjnych koncepcjach poprawy i utrzymania ogólnej kondycji skóry.
- Dzięki takiemu podejściu stał się czołowym autorytetem w dziedzinie odmładzania a opracowane kosmetyki i systemy pielęgnacyjne pozwoliły mu osiągnąć międzynarodowa sławę.
- Rolą Obagi jako lidera w pielęgnacji i utrzymaniu zdrowej skóry jest dostarczenie kosmetyków innowacyjnych, wyjątkowych, dopasowanych do różnych potrzeb, wieku i typów skóry.
- Przewodnie hasło „Obagi for life” odzwierciedla zobowiązania marki wobec kobiet.


Bogdani Dermatologia - o firmie

Jesteśmy firmą działającą na rynku medycyny estetycznej od 2004 roku. Już ponad 10 lat dostarczamy do klinik i gabinetów medycznych specjalistyczny sprzęt na najwyższym światowym poziomie.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich uznanych marek jak: CUTERA, ZELTIQ, VENUS CONCEPT, CLASSYS, ENERGIST I CANFIELD, SOLTA MEDICAL. W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy lasery oraz urządzenia mające szerokie zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej.
Dzięki nim pacjenci mogą bezpiecznie i profesjonalnie zniwelować oznaki starzenia, dokonać nieinwazyjnego liftingu twarzy i całego ciała, odmłodzić i ujędrnić skórę, pozbyć się blizn, zbędnych fałdów tłuszczu i nadać figurze wymarzony kształt.


Firma wciąż intensywnie się rozwija. Co roku wprowadzamy na Polski rynek nowe, innowacyjne technologie. W tym roku poszerzyliśmy naszą działalność i wprowadziliśmy do naszego portfolio jedna z najpopularniejszych na amerykańskim rynku dermoksmetyków amerykańskiej marki OBAGI MEDICAL . Celem naszej firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, zaspokajających potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz zapewnianie sprawnej obsługi w zakresie dostaw, szkoleń, asysty technicznej i wsparcia marketingowego. Jako profesjonalna firma dajemy Państwu narzędzia, dzięki którym możecie osiągać coraz lepsze wyniki. Bezpieczniej i szybciej niż dotychczas.
Naszym celem jest zdrowie i piękno, dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi gabinetami i klinikami.
Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową www.bogdanidermatologia.pl


Bogna Sworowska

Karierę rozpoczęła w wieku piętnastu lat, była modelką w Modzie Polskiej, pozowała do zdjęć czołowych polskich fotografików. Od 1987 roku pracowała w zawodzie modelki we Włoszech, Francji, w Niemczech i Stanach Zjednoczonych (Nowy Jork, Chicago i Miami). Do dziś jedyna Polka na okładce amerykańskiego magazynu Playboy. Vice Miss Polonia, Miss Foto i Miss Mazowsza z 1987 roku. Od 1998 roku mieszka w Polsce, rozpoczynając nową karierę w świecie marketingu i PR-u, była rzecznikiem prasowym stacji TVN, a od 2000 roku współprowadzi agencję BIS! PR Błasikiewicz i Sworowska.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES