Butik internetowy Sisley Paris już otwarty!

<
Gallery image
>
Butik internetowy Sisley Paris 1
<
Butik internetowy Sisley Paris 1Butik internetowy Sisley Paris 2Butik internetowy Sisley Paris 3
 
>
 
 

Znajdziecie w nim swoje ulubione produkty oraz nowości i bestsellery. Każdy zakup w e-butiku premiowany jest trzema, dowolnie wybranymi próbkami produktów Sisley Paris. Na życzenie, zamówienie zostanie dostarczone w eleganckim etui z emblematem marki - orchideą. W zamówieniu można dodać również spersonalizowany liścik z dedykacją dla bliskiej osoby.


Można również dołączyć do społeczności Sisley Paris i zapisać się do newslettera, który będzie informować o przedpremierach oraz ekskluzywnych ofertach. Ponadto, po zapisie do newslettera, można skorzystać z ekskluzywnej oferty z 15% rabatem na pierwsze zakupy! Wystarczy wpisać kod WELCOME podczas realizacji zamówienia.
W związku z obecną sytuacją i zamknięciem perfumerii stacjonarnych na stronie obowiązuje również oferta - 20% na cały asortyment, trwająca do 9 kwietnia.

www.sisley-paris.comAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności