Celebruj razem z Sephora przedświąteczny czas!

<
Gallery image
>
Celebruj razem z Sephora przedświąteczny czas 1
<
Celebruj razem z Sephora przedświąteczny czas 1Celebruj razem z Sephora przedświąteczny czas 2Celebruj razem z Sephora przedświąteczny czas 3Celebruj razem z Sephora przedświąteczny czas 4Celebruj razem z Sephora przedświąteczny czas 5Celebruj razem z Sephora przedświąteczny czas 6
 
>
 
 

W tym roku sieć perfumerii Sephora, która jest jedną z ulubionych destynacji prezentowych na Święta, wykreowała zachwycające, tętniące gwieździstymi dekoracjami wnętrza swoich perfumerii, ale też przygotowała dodatkowe atrakcje, z których już od 1 grudnia skorzystać mogą bezpłatnie mieszkańcy wybranych miast w Polsce. Sprawdź jakie atrakcje przygotowała sieć perfumerii i gdzie z nich skorzystasz.


Grudzień to niezwykły czas, w którym przygotowania do Świąt nabierają tempa. To zarówno okres przygotowań, poszukiwań przepięknych i trafionych podarunków dla najbliższych, ale też czas niezwykłych wydarzeń, które umilają nam wszystkim odliczanie do Świąt oraz wprowadzają nas w magiczny, radosny nastrój.


Lodowisko pełne niespodzianek...

Już 1 grudnia tuż przed warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia ruszyła jedna z ulubionych zimowych atrakcji - lodowisko, przygotowane we współpracy z Sephora. To gratka dla wszystkich tych, którzy pragną poczuć zimowy wiatr we włosach i oddać się łyżwiarskim szusom, ale też kochają niespodzianki.

W każdy poniedziałek, środę oraz piątek grudnia, Sephora otwierać będzie okienko w kalendarzu adwentowym, w którym znajdziemy ofertę specjalną na zakupy we flagowej perfumerii Sephora Westfield Arkadia. Informację o aktualnej ofercie znajdziemy zarówno w strefie lodowiska, w perfumerii, jak i na profilach społecznościowych @sephorapolska.

16 grudnia w godzinach 16-19.00 na wszystkich pragnących rozpocząć przygodę z łyżwami lub tych, który po prostu chcą zwiększyć swoją pewność siebie na lodowisku, czekać będą instruktorzy wspierający naukę jazdy na łyżwach.

Mroźne popołudnia przy lodowisku w tych dniach rozgrzeje zimowa herbata, którą Sephora serwować będzie w strefie lodowiska.


Świąteczny Sephorabus

W grudniowe dni w Warszawie i Krakowie warto wypatrywać specjalnego, świątecznego Sephorabus. Łatwo będzie go wypatrzeć! Każdy kto spotka wesoły zespół Sephorabus, będzie mógł wraz z nim zagrać w grę, w której do zdobycia – oczywiście kosmetyczne upominki prosto z perfumerii Sephora! Ekipa Sephorabus poczęstuje Was też gorącą, zimową herbatą.

15-17 grudnia Kraków


5 grudnia rusza ogólnopolski superkonkurs Sephora: zrób kreatywne zdjęcie, video lub inną pracę zainspirowaną Sephorabus-em i zdobądź fantastyczne nagrody: karty podarunkowe Sephora lub limitowane torby podróżne pełne nowości kosmetycznych na święta od marek dostępnych w Sephora. Szczegóły znajdziesz na IG @sephorapolska.
Dokładną trasę Sephorabus w każdym mieście oraz jego przystanki, poznasz słuchając Radia Eska lub śledząc media społecznościowe @sephorapolska. Podpowiadamy – na swojej trasie Sephorabus zaplanował lokalizacje w pobliżu perfumerii Sephora.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 12-12-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES