CHANEL À La Plage - poczuj się jak we francuskim kurorcie Deauville

<
Gallery image
>
CHANEL À La Plage 1
<
CHANEL À La Plage 1CHANEL À La Plage 2CHANEL À La Plage 3CHANEL À La Plage 4
 
>
 
 

Po raz pierwszy, w reprezentacyjnych punktach Warszawy, Krakowa i Gdańska, CHANEL zaprasza do przestrzeni Fragrance & Beauty, inspirowanej piaszczystą plażą w Deauville we Francji, która ma dostarczyć klientom wyjątkowych wrazeń podczas zakupów. Przyjdź ze znajomymi lub rodziną i skorzystaj z porad wizażysty CHANEL oraz konsultantek ds. urody.


1 lipca 2019 – CHANEL prezentuje po raz pierwszy przestrzeń Fragrance & Beauty inspirowaną piaszczystą plażą w Deauville we Francji. Na około 100 metrach kwadratowych zaprojektowano otwartą przestrzeń pod gołym niebem, aby oferować Klientom nowy sposób doświadczania marki i jej transformacyjnej mocy. Od 1 do 7 lipca klienci będą zapraszani do odkrywania luksusu CHANEL podczas obsługi przez wyspecjalizowany zespół.


Design

Odzwierciedlając unikatowe kody Domu CHANEL – kolorystykę utrzymaną w tonacji beżu i odcieni nude oraz materiały inspirowane morzem (drewno, żagiel, liny) - konstrukcja oddaje atmosferę klubowej strefy na francuskiej plaży i tchnie atmosferą lata. Choć z dala od morza, to jednak w nie mniej plażowo-wakacyjnym nastroju, CHANEL zaprasza do celebrowania chwili odprężającego piękna w epicentrum ruchliwego miasta.


Postaw na plażowy look

Latem tego roku zapomnij o wszystkim, tylko nie o stylowym wyglądzie. CHANEL zaprasza do odkrywania niezbędnych produktów na plażę. Naturalny zdrowy blask cery, świeżość zapachów, połysk pełnych ust... Wyglądaj wspaniale nad wodą. Przyjdź ze znajomymi lub rodziną i podczas korzystania z porad wizażysty CHANEL oraz konsultantek ds. urody, poczuj przyjemność plażowego makijażu, który dobrany zostanie z uwzględnieniem Twoich potrzeb i rodzaju skóry.


Luksusowe usługi

Podczas eventu prezentowana będzie linia Les Beiges, która skupia się na delikatnym, pełnym blasku, letnim makijażu oraz zapachy z linii LES EAUX DE CHANEL. Inspirowane ukochanymi miejscami Gabrielle Chanel, zapachy LES EAUX DE CHANEL rozpoczynają nowy rozdział historii zapachów CHANEL. Niczym nagła ucieczka od rzeczywistości, kompozycje LES EAUX DE CHANEL wzbudzają wrażenie świeżości tak sugestywnej, że zabierają Cię w daleką podróż. Odkryj Bąbelkowe Menu, które oferuje produkty pielęgnacyjne z linii Hydra Beauty, opierające się na mocy białej kamelii i technologii mikrofluidyki. W ofercie będą bezpłatne usługi, takie jak: błyskawiczny makijaż i odkrywanie zapachów. Pozwolą one w optymalny sposób doświadczać produktów CHANEL. Odwiedzający będą mogli uczestniczyć w zajęciach jogi twarzy, zrobić sobie zdjęcie w budce fotograficznej na plaży CHANEL, skorzystać z usługi pocztowej, aby wysłać pocztówkę z plaży i odpocząć w strefie chill-out z orzeźwiającym drinkiem.


CHANEL À La Plage

1–7 lipca 2019
Adres:
Plac Europejski
00-844 Warszawa
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku: 9.00 - 20.00
Sobota: 10.00 - 21.00
Niedziela: 10.00 - 19.00

A następnie:

Kraków, Plac Wielkiej Armii Napoleona, termin: 15 - 28 lipca 2019
Gdańsk, Forum Gdańsk, Targ Sienny 7 termin: 01 - 13 sierpnia 2019
Warszawa, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera, termin: 31 sierpnia – 08 września 2019

#chanelalaplageAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności