Chris Hemsworth - ambasador Boss Bottled wsparł WOŚP na okładce polskiego wydania Esquire

<
Gallery image
>
Chris Hemsworth - ambasador Boss Bottled 1
<
Chris Hemsworth - ambasador Boss Bottled 1Chris Hemsworth - ambasador Boss Bottled 2Chris Hemsworth - ambasador Boss Bottled 3Chris Hemsworth - ambasador Boss Bottled 4Chris Hemsworth - ambasador Boss Bottled 5Chris Hemsworth - ambasador Boss Bottled 6
 
>
 
 

Boss Bottled prezentuje kolejny rozdział kampanii "Man of Today". Nowa misja polega na inspirowaniu mężczyzn, aby pokazali światu, kim są poprzez swoje czyny oraz wartości, które przyświecają im w życiu. Nowy ambasador kampanii, światowej sławy aktor, Chris Hemsworth udzielił wywiadu polskiej edycji Esquire, wystąpił także na okładce magazynu dając swoje szczere poparcie największej akcji charytatywnej w Polsce, Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.


Aktor utożsamia się z wartościami, jakie symbolizuje hasło "Man Of Today" propagujące ideę, że świadczą o nas nasze czyny, a nie słowa.

"Życie powinno być podróżą wypełnioną pasją, uczciwością i szczerością. Powinniśmy mieć większą świadomość wpływu, jaki wywieramy na społeczność i ludzi, z którymi wchodzimy w interakcje."


Maciej Gajewski – redaktor naczelny Esquire Polska:

"Na pomysł, żeby Chris Hemsworth wystąpił na okładce Esquire'a z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpadliśmy wiele miesięcy temu. Nie było łatwo dotrzeć do aktora, bo mamy w końcu do czynienia z gwiazdą światowego formatu. Pomogło nam wiele osób, ale szczególne podziękowania należą się Sirowa Polska oficjalnemu dystrybutorowi zapachów Boss – bez was nie byłoby szczęśliwego finału.
Spotkałem się z Chrisem podczas lansowania kolejnej odsłony kampanii Hugo Boss Man of Today w Stuttgardzie. Aktor, znany z tego, że angażuje się w akcje charytatywne, szczególnie związane z pomocą dzieciom, zaskoczył mnie swoja wiedzą na temat działalności fundacji Jurka Owsiaka – widać było, że odrobił lekcje. - Wiem, że chodzi o coś ważnego, dlatego nie obawiaj się – wezmę udział w tym pomyśle – powiedział jeszcze zanim zaczęliśmy wywiad do Esquire'a.
Chris zaskoczył mnie swoja otwartością. Nie ma w nim żadnej pozy, sztuczności. Naszą rozmowę zaczęliśmy... po polsku (okazało się, że miał w czasach szkolnych kolegował się z Polakiem) a potem było tylko ciekawiej. O tym, co wydarzyło się podczas naszego spotkania i o czym rozmawialiśmy dowiecie z najnowszego wydania Esquire. Zapewniam, że warto zajrzeć."


Boss Man Of Today – koncept kampanii

Boss Bottled – jeden z najbardziej kultowych zapachów ostatnich 20 lat, wylansował pierwszą kampanię "Man of Today", aby zainicjować globalną dyskusję na temat tego, co to znaczy być mężczyzną we współczesnym świecie. Dziś Boss Bottled szuka sposobów na zachęcenie mężczyzn, by dzielili ze sobą i celebrowali różnorodne wzorce sukcesu i porównywali każdy moment życia z własnym kodeksem wartości. Dzięki tej inicjatywie Boss Bottled uchwyci sens i znaczenie słowa męskość we współczesnym świecie, by zrozumieć, jak ewoluowało.


Nowy Ambasador

Kolejny rozdział kampnaii "Man of Today" wprowadzi w życie aktor i nowy międzynarodowy ambasador Boss Bottled - Chris Hemsworth, mężczyzna, który kieruje się w życiu własnym systemem wartości, opartym na uczciwości i szacunku:

"Kampania "Man of Today" polega na propagowaniu idei, że świadczą o nas nasze czyny, a nie słowa. Tę zasadę zawsze próbowałem wcielić w życie i właśnie nią się kierować. Mówić, że chcesz coś zrobić to jedna rzecz, ale wcielić to w czyn to zupełnie inna sprawa. To postawa, którą wpoili mi moi rodzice oraz nastawienie, które mam nadzieję zaszczepić w moich dzieciach. To kwestia takich cech jak uczciwość i rzetelność. Warto być orędownikiem takiego przesłania" – Chris Hemsworth – ambasador Boss Bottled.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności