Christy Turlington na okładce wrześniowego Vogue Polska

Wiemy dobrze iż wrześniowe wydania magazynu Vogue należą do najważniejszych w całym roku - zapowiadają otwarcie nowego sezonu w modzie, a także szczegółowo prezentują wszystkie obowiązujące trendy i najnowsze sesje na nadchodzący sezon. Równie pieczołowicie jak trendy wybiera się gwiazdy na okładkę, gdyż jest ogromny prestiż - zarówno dla modelek jak i dla ich agencji. To ich twarz ma pomóc sprzedać ogromny wrześniowy nakład.


Vogue Polska we wrześniu postawiło na wizerunek ikony modelingu lat 90. Christy Turlington, która u szczytu swojej kariery znalazła się w piątce najpiękniejszych kobiet świata obok Claudii Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford i Lindy Evangelisty. Obecnie Christy najwięcej czasu poświecą działalności charytatywnej i pracy w jej fundacji "Every mother counts", która stara się obniżyć śmiertelność wśród kobiet w ciąży i połogu na całym świecie.

Autorem zdjęcia okładkowego jest Chris Colls, natomiast za stylizacje odpowiedzialna była szefowa działu mody Vogue Ukraine - Julie Pelipas.

Wrześniowy numer Vogue Polska ukaże się już 14 sierpnia 2018.
Źródło foto: profil FB Vogue Polska
www.facebook.com/VoguePolska/photos/a.1692493134127565.1073741828.1608898765820336/1954544367922439/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności