Coco Rocha na marcowej okładce Harper's Bazaar Polska

Na okładce marcowego wydania Harper’s Bazaar Polska pojawiła się piękna Coco Rocha. Kanadyjska modelka jest jedną z niewielu modelek opowiadających się przeciwko anoreksji panującej w świecie mody oraz nawoływała do aktywniejszego podejścia do problemu traktowania nieletnich modelek. W 2013 roku przyczyniła się do tworzenia projektu ustawy, która zapewniła, że modelki poniżej 16 roku życia dostają odpowiednią stawkę, opiekę, wyżywienie na planie, a także system - 15% zarobków modelek trafia na konto oszczędnościowe.


Modelka o zjawiskowej urodzie i niezwykłej osobowości została gwiazdą najnowszego numeru Harper’s Bazaar Polska. Przed obiektywem Zhang Jingna udowadnia nam iż moda potrafi być sztuką. Stylizacje Coco to dzieło Phuong My, aktora ubrała modelkę w fantazyjne sukienki własnego projektu. Stylistka zadebiutowała podczas pokazów Vietnam International Fashion Week na sezon jesień-zima 2016/17.

Źródło foto:
profil FB Harper’s Bazaar Polska
https://www.facebook.com/HarpersBazaarPolska/photos/a.377307222339108.93276.377306865672477/1327886273947860/?type=1&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 02-03-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności