Cup Art – #KubekSztuki w Starbucks®

<
Gallery image
>
Cup Art – #KubekSztuki w Starbucks® 1
<
Cup Art – #KubekSztuki w Starbucks® 1Cup Art – #KubekSztuki w Starbucks® 2Cup Art – #KubekSztuki w Starbucks® 3
 
>
 
 

Cup Art, czyli sztuka malowania na kubkach, wreszcie dotarła do Polski! Teraz każdy może za pomocą własnej wyobraźni zmienić kultowy kubek Starbucks® w małe dzieło sztuki. Ważny jest nie tylko pomysł, ale przede wszystkim dobra zabawa. Aby zachęcić wszystkich miłośników pysznej kawy serwowanej w kawiarniach Starbucks® do dzielenia się swoimi pomysłami, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie malowaniu kubków Starbucks®, który rozpoczął się 21 stycznia 2014 roku na Facebooku. Na zwycięzcę czeka nagroda i wielka sława artysty Cup Art.


Malowanie na papierowych kubkach po kawie od niedawna jest popularnym trendem na całym świecie. Zaczęło się niewinnie – kilku miłośników kawy postanowiło pomalować kubek po swoim ulubionym napoju. Niedługo później w kawiarniach na całym świecie ludzie zaczęli dekorować kubki Starbucks® ciekawymi wzorami, rysunkami i napisami.

Starbucks® postanowił zachęcić wszystkich smakoszy kawy w Polsce do przemiany kultowego białego kubka Starbucks® według własnego pomysłu. Kubek jest jeden, a pomysłów niezliczona ilość! Każdy może przelać na papier swój własny pomysł – jedyną granicą jest Twoja wyobraźnia. Smak i aromat perfekcyjnie przygotowanych napojów w kawiarniach Starbucks® na pewno dostarczy wielu inspiracji artystycznych i pomoże stworzyć niezwykły Kubek Sztuki!


Aplikacja Cup Art oraz konkurs dla klientów Starbucks®

21 stycznia ruszyła nowa aplikacja Cup Art na Facebooku, dzięki której każdy, kto pomaluje kubek Starbucks® będzie mógł wziąć udział w konkursie na najciekawszy Cup Art. Zdjęcia przesłane przez uczestników konkursu na Facebooku, będą oceniane przez specjalne jury oraz użytkowników Facebooka, którzy po 5 tygodniach wybiorą najlepszą pracę. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 3 tysięcy złotych, którą będzie mógł przeznaczyć na rozwój swoich pasji i zainteresowań.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-01-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES