Dorota Szelągowska twarzą linii Nivea Q10 Power

<
Gallery image
>
Dorota Szelągowska twarzą linii Nivea Q10 Power 1
<
Dorota Szelągowska twarzą linii Nivea Q10 Power 1Dorota Szelągowska twarzą linii Nivea Q10 Power 2Dorota Szelągowska twarzą linii Nivea Q10 Power 3Dorota Szelągowska twarzą linii Nivea Q10 Power 4Dorota Szelągowska twarzą linii Nivea Q10 Power 5Dorota Szelągowska twarzą linii Nivea Q10 Power 6
 
>
 
 

Nivea zaprosiła do współpracy Dorotę Szelągowską! Kobietę, która od lat inspiruje Polki, nie tylko kreatywnością i głową pełną pomysłów, ale również swoją osobowością, urzekającym uśmiechem i wyjątkową energią. W najnowszej kampanii Dorota Szelągowska promuje kultową linię Q10 Power, której głównym składnikiem jest Koenzym Q10 w 100% identyczny jak w skórze.


Twoja twarz. Twoje emocje. 100% Ciebie!

"Jaka jestem? Przebojowa, wesoła, wrażliwa, pewna siebie. Moja twarz to paleta emocji. Z Nivea Q10 Power pozwalam sobie na nie wszystkie. Formuła z najczystszym, aktywnym koenzymem Q10 redukuje zmarszczki w 4 tygodnie" – mówi w kampanii Dorota Szelągowska. Nowa ambasadorka linii Q10 Power wpierać będzie działania marki swoim wizerunkiem w telewizji, prasie oraz Internecie.

"Linia Nivea Q10 Power z najczystszym aktywnym koenzymem Q10, w 100% identycznym jak w skórze, to niekwestionowany bestseller, znany na całym świecie. Kobiety od lat ufają produktom z tej serii dzięki ich udowodnionej skuteczności. Wybór Doroty Szelągowskiej na ambasadorkę był dla nas naturalny ze względu na jej ujmującą pasję do działania i prawdziwość w tym, co robi. Dorota jest uwielbiana przez Polki i zawsze pozostaje w 100% sobą" – mówi Izabela Trela, Brand Manager Nivea Polska.

W portfolio produktów z linii Nivea Q10 Power, znajdują się kremy przeciwzmarszczkowe dla skóry normalnej, mieszanej oraz wrażliwej, na dzień i na noc, skoncentrowane ampułki czy skoncentrowane serum w postaci pereł. Opatentowany Koenzym Q10 w nowej, czystej i bioidentycznej formie działa w idealnej harmonii ze skórą. Uzupełnia poziom naturalnie występującego w niej koenzymu, a tym samym wzmacnia najlepszą – bo skóry własną – ochronę przeciwzmarszczkową. Dla 100% ekspresji emocji, bez obaw o zmarszczki!


Poznaj wszystkie produkty z serii Nivea Q10 Power i poczuj się w 100% sobą!

Krem na dzień Nivea Q10 Power + ekstra odżywienie

Zawiera Koenzym Q10, który jest w 100% identyczny jak ten naturalnie występujący w skórze.
Formuła z systemem filtrów SPF 15 została opracowana specjalnie dla skóry dojrzałej i wymagającej.
Regularne stosowanie kremu sprawia, że zmarszczki są widocznie zredukowane, a skóra głęboko odżywiona – dla uczucia komfortu i zdrowo wyglądającej cery.
Widoczna redukcja zmarszczek już w 4 tygodnie.
Zauważalnie jędrniejsza skóra już po 2 tygodniach.
Intensywnie odżywiona skóra przez 24h.
Poprawia barierę ochronną skóry i chroni ją przed wysuszeniem.
System filtrów UVA/UVB SPF 15 pomaga chronić skórę przed powstawaniem zmarszczek i przedwczesnym starzeniem się skóry pod wpływem promieniowania słonecznego.

Cena: 48 zł / 50 ml


Krem na noc Nivea Q10 Power + ekstra odżywienie

Zawiera Koenzym Q10, który jest w 100% identyczny jak ten naturalnie występujący w skórze.
Otrzymany w procesie fermentacji naturalnych drożdży, ten czysty i naturalnej jakości Koenzym Q10 działa w idealnej harmonii ze skórą.
Formuła została opracowana dla potrzeb cery dojrzałej i wymagającej.
Regularne stosowanie kremu sprawia, że zmarszczki są widocznie zredukowane, a skóra zregenerowana – dla wzmocnionej i zdrowo wyglądającej cery.
Widoczna redukcja zmarszczek już w 4 tygodnie.
Zauważalnie jędrniejsza skóra już po 2 tygodniach.
Intensywnie odżywiona skóra przez 24h.
Poprawia barierę ochronną skóry i chroni ją przed wysuszeniem.
Regeneruje skórę nocą, kiedy jest najbardziej podatna na wchłanianie składników aktywnych.

Cena: 48 zł / 50 ml


Nivea Q10 Power skoncentrowane perły młodości

Nivea Q10 Power Skoncentrowane Perły Młodości zawierają identyczny jak ten występujący w Twojej skórze Koenzym Q10. Unikalna formuła Pereł zawiera najwyższą dawkę Koenzymu Q10 w linii Nivea Q10 Power.
Najwyższa dawka Koenzymu Q10 w linii Nivea® Q10 Power.
W 100% identyczny jak w skórze Koenzym Q10.
Widoczna redukcja nawet najgłębszych zmarszczek już w 4 tygodnie.
Zauważalnie jędrniejsza skóra już po 2 tygodniach.
Błyskawiczne nawilżenie skóry i gładka cera.

Cena: 50,99 zł / 40 ml


Nivea Q10 Power kuracja głębokich zmarszczek + ujędrnienie

Najwyższe stężenie kreatyny w linii Q10 Power.
Widoczna redukcja nawet głębokich zmarszczek.
Odczuwalnie bardziej jędrna skóra.

Cena: 22 zł / 6,5 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 29-06-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności