Doutzen Kroes na okładce czerwcowego Vogue Polska

Gwiazdą najnowszego, czerwcowego wydania Vogue Polska została holenderska modelka Doutzen Kroes. Zdjęcie portretowe z burzą loków na głowie wykonał Daniel Jackson. Na łamach magazynu modelka opowiada o początkach swojej kariery i choć dziś jest jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie nie było łatwo.


Karierę rozpoczęła w 2005 roku, zaledwie dwa lata po przeprowadzce z holenderskiego miasteczka Eastermar do Nowego Jorku gdy bohaterka majowego wydania zagościła na okładce Vogue Italia. - "Przyjechałam do Nowego Jorku kompletnie zielona. Mieszkałam z innymi modelkami i codziennie przemierzałam całe miasto w tę i z powrotem, chodząc na castingi. Z perspektywy czasu doceniam to, jak ciężko pracowałam na sukces" - wyznawała top modelka.

Po sesji dla włoskiej "biblii mody" pojawił się lukratywny kontrakt z marką L’Oréal Paris, z którą Kroes współpracuje do dziś. W latach 2008 - 2015 Doutzen Kroes była jednym z aniołków Victoria's Secret, a od 2016 roku jest ambasadorką holenderskiej marki bieliźniarskiej Hunkemöller, dla której top modelka zaprojektowała stroje kąpielowe.

Czerwcowe wydanie Vogue Polska prezentuje Doutzen w stylizacjach George Cortina, który na potrzeby sesji ubrał modelkę w projekty z kolekcji Saint Laurent, Tom Ford i Maison Margiela.
Źródło foto: profili FB Vogue Polska
www.facebook.com/VoguePolska/photos/a.1692493134127565/2359772890732916/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 27-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności