Druga Ekskluzywna Gala Dives Med za nami!

<
Gallery image
>
Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 1
<
Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 1Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 2Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 3Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 4Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 5Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 6Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 7Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 8Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 9Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 10Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 11Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 12Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 13Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 14Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 15Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 16Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 17Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 18Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 19Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 20Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 21Druga Ekskluzywna Gala Dives Med 22
 
>
 
 

W dniu 18 listopada we wnętrzach warszawskiego hotelu Sofitel Victoria, odbyła się uroczysta Gala Dives Med. Wśród kilkuset zaproszonych gości były wybitne osobistości z branży medycyny estetycznej, partnerzy, pracownicy marki oraz media i influencerzy. Dives Med świętował kolejne sukcesy na rynku polskim i zagranicznym oraz inaugurował premierę nowych, wyjątkowych produktów. Tak jak w ubiegłym roku, właściciel i prezes marki, Rafał Afanasjef, postanowił zorganizować wyjątkową aukcję charytatywną, tym razem na rzecz Domu Dziecka nr 16 w Warszawie. W ten uroczysty wieczór udało się zebrać rekordową kwotę, która wspomoże dzieci w potrzebie.


Wyjątkowe wydarzenie znowu poprowadził niezastąpiony i uwielbiany przez gości Krzysztof Ibisz. Gala Dives Med, jak zapewniła dyrektor generalna, Marta Szudzińska-Petryk, stanie się już corocznym rytuałem. Stanowi ona uroczyste podziękowanie za współpracę dla najlepszych partnerów, którzy współtworzą sukces marki. Tego wieczoru wręczono im po raz pierwszy wyjątkowe wyróżnienia - statuetki Diamenty Dives'a.


Podczas uroczystej kolacji premierę miały wyjątkowe produkty marki:

Ultra Lidocaine - nowa paleta wypełniaczy z lidokainą, New Power Skin czyli pielęgnacja domowa nawiązująca do wiodących produktów marki oraz zapowiedź nowości 2024. O właściwościach i zaletach produktów premierowych marki opowiadały dr n. med. Marlena Kubiak oraz mgr Marlena Ratajczyk, trenerzy i instruktorzy marki Dives Med, które na codzień prowadzą szkolenia na terenie całej Polski.

Tradycyjnie podczas uroczystej gali została przeprowadzona aukcja charytatywa. Tym razem zbierano pieniądze na rzecz Domu Dziecka nr 16 w Warszawie, któremu właściciel Dives Med, Rafał Afanasjef pomaga finansowo od wielu lat, przez większość czasu anonimowo. Goście mogli wylicytować między innymi album z autografami zespołu Bajm, wywiad z sesją zdjęciową w magazynie Med&Beauty, pobyt w spa, sukienkę projektu Macieja Zienia zaprojektowaną w jego atelier oraz ufundowaną przez firmę Dives Med, oraz wejście wraz z ambasadorką marki Joanną Krupą na najnowszy finał programu telewizyjnego Top Model. Przedmioty zostały wylicytyowane aż na 144 000zł a następnie kwota ta została podwojona przez prezesa marki Dives Med, co finalnie dało 288 000zł. Wywołało to ogromne wzruszenie, zarówno u dyrektorki domu dziecka, jak i wszystkich zgromadzonych.

Właściciel Dives Med otrzymał specjalne wyróżnienie. Dzieci, które od lat wspierał finansowo nadały prezesowi marki tytuł Wielkiego Rycerza Słonecznej Krainy.

Atrakcją wieczoru, która zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie był niezapomniany koncert zespołu Bajm, który wypełnił salę po brzegi.
Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, gdyż zaraz potem wystąpił zespół Feel The Beat i porwał do tańca wszystkich gości.

To był niezapomniany wieczór pełen atrakcji, ciekawych rozmów z interesującymi ludźmi, pysznego jedzenia i pozytywnych emocji.
Właściciel marki po raz kolejny potwierdził, że warto dzielić się, bo dobro wraca.

Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok! Jak już organizatorzy poinformowali będzie to jeszcze większe wydarzenie, o większej mocy charytatywnej! Gala zmieni nazwę na Charytatywna Gala Dives Med!


Zdjęcia przesłane przez Organizatora.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-12-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES