Eva Herzigova na okladce drugiego wydania Vogue Polska

Gwiazdą drugiego wydania Vogue Polska została ikona modelingu lat 90. Eva Herzigova. Na okładce magazynu widnieje hasło "Eva była pierwsza" i trudno się z tym nie zgodzić bowiem Herzigova urodzona w 1973 roku w Czechosłowacji była pierwszą wielką gwiazdą wybiegu z krajów byłego bloku wschodniego. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 16 lat w wyniku castingu, po wyjeździe do Pragi. Wkrótce znalazła się w Paryżu. Pierwszy jej kontrakt to uczestnictwo w reklamie bielizny Wonderbra. Udział w tej kampanii był przełomowym momentem w karierze młodej Czeszki. Evę ogłoszono Marilyn Monroe lat 90. ponadto otrzymała przydomek Miss Wonderbra i szybko dołączyła do elitarnego klubu supermodelek, obok takich piękności jak Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford, Helena Christensen, Christy Turllington, Linda Evangelista, Karen Mulder, Nadja Auermann i Carla Bruni co zaowocowalo licznymi kampaniami i okladkami renomowanych pism mody.


Dla kwietniowego wydania Vogue Polska Eva pozuje przed obiektywem australijskiego fotografa mody Chrisa Collsa w naturalnej stylizacji autorstwa Georga Cortina.

Źródło foto: profil FB Vogue Polska
www.facebook.com/VoguePolska/photos/a.1692493134127565.1073741828.1608898765820336/1761764453867099/?type=3&theaterAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 06-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności