Eveline Cosmetics pomaga kolejnym szpitalom

Pomoc dla bohaterów, którymi dzisiaj bezdyskusyjnie jest personel medyczny jest wciąż potrzebna. Dlatego Eveline Cosmetics nie poprzestaje na jednorazowej akcji i dostarcza kolejnym szpitalom płyny antybakteryjne oraz kremy do pielęgnacji rąk.


Eveline Cosmetics kontynuuje wysyłkę, którą rozpoczęła na początku pandemii. Pula płynów Handmed+ z zawartością 70% alkoholu, które gwarantują wysoką skuteczność i najlepszą ochronę oraz regenerujące kremy do rąk, przekazane zostały do:

• Centralnego Szpitala Klinicznego "Na Banacha" w Warszawie
• Narodowego Instytutu Onkologicznego w Warszawie
• Instytutu "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Międzylesiu
• Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku

Firma w walce z koronawirusem nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.


Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter kosmetyków pielęgnacyjnych i makijażowych. Od ponad 30 lat dostarcza swoje produkty na rynek krajowy i zagraniczny. Firma stawia na innowacyjność, wysoką jakość i unikatowy design produktów. Eveline Cosmetics nie testuje swoich produktów na zwierzętach, czego dowodem jest certyfikat „cruelty free” przyznany przez międzynarodową organizację PETA (People for the Ethical Treatment of Animals).

http://www.eveline.pl/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-04-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności