"I ty możesz być modelką" - nowa książka Doroty Wellman

Na rynku ukazała się najnowsza książka autorstwa cenionej i lubianej dziennikarki Doroty Wellman. Tym razem nie jest to intelektualny przewodnik filozoficzny, ale bardzo osobista opowieść o tym, co sprawia, że czuję się szczęśliwą i spełnioną kobietą. W tej podróży towarzyszą jej cztery wyjątkowe kobiety – jej przyjaciółki, które poznawała przez lata swojej kariery. "I ty możesz być modelką" to nowoczesny, pełen ciepła i akceptacji przewodnik po kobiecych duszach. Idealny na prezent, nie tylko z okazji Dnia Kobiet.


Najnowsza książka wydawnictwa Edipresse Książki to propozycja dla wszystkich Pań, które potrzebują inspiracji, chwili wytchnienia, uśmiechu czy motywacji. Niezależnie od metryki. Pomysł na prezent dla siostry, żony, mamy, babci i przyjaciółki!


Doceniajcie siłę kobiecych spotkań!

Autorka od samego wstępu zachęca wszystkie Panie, by doceniały siłę kobiecych spotkań! Jak pisze w książce: "Kobiece rozmowy to terapia grupowa i coaching w jednym". Twierdzi i znaj-duje przekonujące dowody na to, że nikt kobiety nie zrozumie tak dobrze, jak inna kobieta.

W serii felietonów Dorota Wellman otwarcie i szczerze dzieli się z czytelniczkami swoimi warto-ściami życiowymi. Dziennikarka znana ze swojego charakterystycznego stylu, ciętego dowcipu i oryginalnego stylu opowiada o tym, co na co dzień pomaga jej podejmować kolejne wyzwania, lubić siebie i wieźć spełnione życie.


Kobiety są mądre i interesujące

W kolejnych rozdziałach znajdziemy szczere, osobiste i pełne emocji rozmowy z przyjaciółkami autorki. Pięć kobiet, pięć historii, pełnych miłości, bólu, prawdy, satysfakcji. Kalina, Agnieszka, Renata i Marta na zaproszenie Doroty Wellman opowiedziały o ich barwnych relacjach, ale także o własnych drogowskazach, motywacjach, inspiracjach i wyzwaniach kobiecej codzienności. 


Kompleksy - nobody’s perfect

Pełne mocy i akceptacji życia kobiece opowieści, uzupełniają porady najlepszych ekspertów od mody i urody. Zaproszony do współpracy stylista gwiazd Grzegorz Bloch, tworząc stylizacje dla bo-haterek książki, udowodnił, że styl nie ma nic wspólnego z wiekiem ani rozmiarem. A lista jego praktycznych trików jak wymodelować swoją figurę z pewnością posłuży czytelniczkom, by dobrze poczuć się we własnym ciele. Merytorycznym wsparciem będą także porady brafitterki Moniki Kołodyńskiej, która przygotowała przewodnik w temacie jak dobierać bieliznę, by zwiększyć pew-ność siebie. Wizażystka Barbara Szczepan i stylista fryzur Adam Szaro przygotowali pomocne rady jak wykonać trwały make-up i fryzury.

"I ty możesz być modelką" to nowoczesna, bardzo inspirująca pozycja, która powinna znaleźć się na półce z książkami każdej kobiety. To współczesny hymn na cześć kobiecości i kobiecej soli-darności. Idealna lektura, na sobotnie popołudnie, wyjście na kawę do kawiarni, czas dla siebie.

Na koniec słowo od samej autorki: - "Kochane kobiety! Trzymajmy się razem. Na dobre i na złe. Całuję" - Dorota Wellman


O autorce:

Dorota Wellman – dziennikarka, osobowość telewizyjna, felietonistka i autorka książek. Razem z Marcinem Prokopem stworzyła charyzmatyczny duet w programie Dzień Dobry TVN. Doceniana za profesjonalizm, poczucie humoru i dystans do siebie. Laureatka licznych nagród, m.in. Wiktora w kategorii Prezenter Telewizyjny, Europejskiej Nagrody Tolerancji czy MediaTorów. Według rankingów Gazety Wyborczej i Wprost jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Według magazynu Forbes numer jeden w rankingu najcenniejszych polskich gwiazd. 


Dane wydawnicze:

Autor: Dorota Wellman
Tytuł: "I ty możesz być modelką"
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Format: 165 x 215
Liczba stron: 224
Data premiery: 13 marca 2019
Cena: 49,90 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 12-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności